Sense

SenseTM

Zachyťte váš svět ve 3D a objevte sílu reálné fotografie s 3D skenerem Sense. Vychutnejte si každý rozměr vašich oblíbených vzpomínek: promoci, svatební den, příjezd narozeného dítěte domů, dovolenou. Cestujte okolo celého světa. Vše s vaším skenerem Sense, vše ve 3D.

> Více informací


 geomagic produkt smallGeomagic Capture

Jedinečná řada vysoce přesných profesionálních skenerů Geomagic Capture, společně se softwarem pro reverzní inženýrství, nebo kontrolu kvality, by neměla ujít oku žádného inženýra.

> Více informací


novinka david

Skener HP (DAVID)

Vysoká rychlost a přesnost za bezkonkurenční cenu, tak to je právě 3D skener HP. Díky svým parametrům je vhodný pro skenování malých, ale i větších objektů.....

> Více informací

 

 


18561Nový 3D Stylus Touch

Umožní Vám dotýkat se 3D modelů ještě před jejich vytisknutím! Pohyb ve třech rozměrech a umělý odpor pomocí force feedback nastíní pocit, jako byste pronikli skrz monitor do virtuálního světa.

> Více informací


O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz