Nástroje pro 3D malování a návrh

PROZKOUMEJTE 3D NÁVRHOVÉ NÁSTROJE,
SE KTERÝMI MŮŽE PRACOVAT OPRAVDU KAŽDÝ....

Vyzkoušejte si vlastníma rukama navrhnout předměty, modely nebo umělecké předměty a mnohem více. Můžete pracovat s virtuální hlínou Sculpt nebo se vrhnout na CAD Invent pro začátečníky nebo hned používat CAD Design s profesionálními možnostmi.

Cubify Invent40

Vaše nejsnadnější cesta k používání nástrojů pro 3D design. Jestliže chcete vytvořit náramek přátelství pro svého nejlepšího přítele nebo luxusní ptačí budku pro své opeřené přátele Cubify Invent vám to umožní.

> Více informací


41

Cubify Design

Cubify Design je Vaše skříňka s nářadím pro vyspělé modelářské projekty. Využijte předností výkonných funkcí CAD jako jsou komplexní sestavy a funkční díly. Využijte 2D výkresy a snadný export souborů na 3D tiskárnu. Cubify Design je dokonalý modelovací software optimalizovaný pro 3D tiskárny Cube a CubePro.

> Více informací


53

Cubify Sculpt

Cubify Sculpt vás vybaví virtuální sochařskou hlínou a zbaví strachu z vyrábění něčeho z ničeho. Formujte a upravujte původní návrh, nebo si snadno naimportujte a přizpůsobte již existující model. Cubify Sculpt je intuitivní, univerzální a dokonalý nástroj pro 3D design.

> Více informací

 


                                                

 

 


 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Praha:
Elvira spol. s r.o.
Tel: 261 090 241
Email: elvira@abc3d.cz

Hradec Králové:
ASCHB a.s.
Tel: 602 316 522
Email: aschb@abc3d.cz

Ostrava:
DEVELOP centrum s.r.o.
Tel: 595 059 338
Email: dc@abc3d.cz

Most:
Develop Most s.r.o.
Tel: 603 426 177
Email: 3developmost@abc3d.cz

Karlovy Vary:
VUJO s.r.o.
Tel: 603 160 055
Email: vujo@abc3d.cz

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

 

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz