Finder3Finder

NESMÍRNĚ RYCHLÁ, TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA

Tiskárna FINDER je ideální pro vstup do světa 3D tisku. Vytiskněte si něco pro domácnost, do dílny, do školy a vlastně všechno co, Vás napadne, fantazii se meze nekladou. FINDER je skutečně dostupný pro každého!!!!! 

> Více informací


Cube®

3D TISK. SKUTEČNÝ. SNADNÝCube

Vytiskněte si pro sebe a svou radost vše, co si sami vytvoříte s 3D tiskárnou Cube. Navrženou přesně pro vaši domácnost, jednoduchou v používání, výkonnou a rychlou, bezpečnou pro děti, přesně to co každý ocení.

> Více informací


CubePro

CubeProTM

3D TISK. SKUTEČNĚ PROFESIONÁLNÍ.

Pracujte chytře, hrajte tvrdě a tiskněte produktivně pomocí 3D tiskárny CubePro, navržené pro profesionály 3D tisku. 3D tiskárna CubePro umožňuje snadný tisk více materiály, třemi barvami současně při vysokém rozlišení 70 mikronů tenké vrstvy. Její tiskový prostor s kontrolovanou teplotou a největším objemem ve své třídě posunuje váš tisk na skutečně vyšší úroveň.

> Více informací


ProJet 1200

ProJet® 1200

PERFEKTNÍ DETAILY DÁVAJÍ PREFEKTNÍ 3D TISK 

3D tiskárna Project 1200S přináší rychlý a vysoce kvalitní tisk pro všechny vaše velké sny i nejmenší projekty. Vytvořte malé, přesné, prototypové díly plné detailů, předlohy pro odlévání vašich návrhu šperků, figurky a jiné díly. Tiskárna má schopnost tisknout díly připravené pro odlévání z kovu a pro vývoj produktů. Dostanete se s ní daleko za hranice vašeho kutilského očekávání.

> Více informací


Profesionální technologie 3D

3D TISK PRODUKTIVNÍ A PŘIPRAVENÝ PRO PROFESIONÁLNÍ NASAZENÍ

Technologie ColorJet Printing, MultiJet Printing, StereoLitografie, SLS a DMP v nekompromisní profesionální přesnosti jsou primárně určené produkovat výtisky v nekompromisní kvalitě a minimu dokončovacích operací.

05 3DSystems Profi Rada

> Více informací

 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Praha:
Elvira spol. s r.o.
Tel: 261 090 241
Email: elvira@abc3d.cz

Hradec Králové:
ASCHB a.s.
Tel: 602 316 522
Email: aschb@abc3d.cz

Ostrava:
DEVELOP centrum s.r.o.
Tel: 595 059 338
Email: dc@abc3d.cz

Most:
Develop Most s.r.o.
Tel: 603 426 177
Email: 3developmost@abc3d.cz

Karlovy Vary:
VUJO s.r.o.
Tel: 603 160 055
Email: vujo@abc3d.cz

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

 

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz