01 DesignX

VRCHOLNÉ ŘEŠENÍ 3D SCAN-TO-CAD

3D Systems Geomagic DesignX je nejkomplexnější software pro reverzní inženýrství s kombinací CAD založeném na historii postupných kroků a zpracování dat 3D skenování. Je přínosné vracet se k předcházejícím krokům pro případné korekce. Je efektivní, když můžete modely upravovat na základě funkcí kompatibilních s většinou významných CAD projekčních SW.

02 mesh in design X to SW

Výkonný a flexibilní
Geomagic Design X je určen pro konverzi dat získaných z 3D skenování do přesných CAD modelů. Dokáže vytvořit parametrický CAD v kombinaci s automatickou a řízenou extrakcí modelů. Žádný jiný software nezvládne tak komplexní postup a tak kvalitní CAD výstup, Neuvěřitelně přesně přizpůsobí povrch organické plochy 3D skenování, úpravu otvorů a zákoutí a všech mesh bodů. Můžete skenovat prakticky cokoliv a vytvářet parametrické návrhy připravené pro výrobu.

Vylepšete své CAD možnosti
Představte si, že můžete bez problému přidat 3D skenování do běžného procesu návrhu, pro efektivní konstrukční práci. Geomagic Design X doplňuje celý návrhový ekosystém s nativním výstupem do systémů SOLIDWORKS®, Siemens NX®, Solid Edge, Autodesk Inventor®, PTC Creo® a Pro / ENGINEER®.

Ušetřete čas zrychlením výstupů
Správně naskenovaná data představují dobrý základ. Téměř nikdy však 100% požadovaného modelu pro další zpracování. Pomocí Geomagic DesignX vytvoříte přesné parametrické modely pro další
zpracování prototypů, existujících součástí, nástrojů nebo souvisejících objektů. Vytvořte tyto návrhy za zlomek času, který by jinak představoval náročné manuální měření a vytvoření CAD modelů od začátku.

Vytvořte nemožné, nebo co již neexistuje
Zkušenosti ukazují, že někdy se vyplatí požadovaný model namalovat v CAD od začátku. Jsou ale složité modely bez technické dokumentace a výkresu, které mají komplikované plochy. Malovat je od začátku, znamená strávit spoustu času měřením a metodou pokus omyl. V těchto případech je mnohem produktivnější objekt naskenovat. Zpětné inženýrství, pomocí Geomagic DesignX, s přispěním krátkého času vašich dovedností, vlastně namaluje model za vás. Komplexní geometrie vznikne zcela automaticky díky pokrokovým algoritmům, které přesně a detailně vystihnou charakter požadovaného objektu.

03 pipe sworks 3
Slide Popis

2017 05 02 ProductBanner DesignX

Slide Technické udaje

2017 05 02 ProductBanner DesignX

Videa


Instruktážní video:


 

Slide Videa

2017 05 02 ProductBanner DesignX

Prospekty
Geomagic Design X Flyer ENX
Geomagic Design X Versions-Futures-Comparison ENX
Geomagic Design X / Control X Prospekt CZX
Geomagic Design X / Control X Prospekt SKX
Technické
Geomagic HW Technické Parametry CZX
Slide Aktivovat

2017 05 02 ProductBanner DesignX

 

Slide Objednat

2017 05 02 ProductBanner DesignX

Objednat

V případě zájmu o zaslání cenové nabídku nebo bližších informací nás kontaktuje na emailu

 

Dostupnost: Není skladem
Doba dodání: 30 dnů

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz