ProJet MJP 2500 IC

NOVÝ STANDARD PRO SLÉVÁRENSKÝ PRŮMYSL

ProJet MJP 2500 IC tiskne modely ze 100% vosku v řádu hodin. Stává se tím nezbytným nástrojem pro výrobu menších sérií, unikátních dílů či prototypů pro slévárenský průmysl. Vyrobte stovky voskových modelů za zlomek ceny a času v porovnání s tradiční výrobou.

3D tisk přesných modelů z vosku


Díky tvarové svobodě návrhu, povrchové kvalitě a opakovatelnosti se vytisknuté voskové modely bez problémů zařadí do stávajících procesů odlévání. Zvyšte rychlost a produktivitu slévárenského procesu díky odpadnutí nutnosti výroby nástrojů pro výrobu voskových modelů tradiční cestou.

3d systems projet 2500 ic casting bracket 4v2b 300dpi

Objevte tvarovou svobodu


ProJet MJP 2500 IC (investment casting) doplňuje rodinu tiskáren na platformě PJ 2500 a PJ 2500W, která se stala etalonem v oblasti 3D tisku metodou nanášení tekutého materiálu na tiskovou desku – MultiJet Printing (MJP). Není třeba kompromisů v návrhu dílu, protože jakýkoliv tvar může být vyroben díky odplavitelnému podpůrnému materiálu. Můžete tedy využít výhod topologické optimalizace, odlehčení a konsolidace dílů.

 

3d systems projet 2500 ic casting bracket 2b 300dpi

Nejvyšší spolehlivost odlévání

Stavební voskový materiál VisiJet M2 ICast nabízí téměř stejné vlastnosti, co se týče tavení a vyhoření jako standardní odlévací vosky. Nemusíte tedy složitě upravovat odlévací proces jako u modelů tištěných z jiných 3D tiskáren. Modely tištěné technologií MJP mají vysoko u rozměrovou přesnost a opakovatelnost, což je ideální pro tvorbu komplexních přesných kovových dílů.

 

 invest cast projet mjp 2500 ic 3 parts 2 1
Slide Popis

Baner Product MultiJetIC

Technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE PROJET MJP 2500 IC

English

Slide Technické udaje

Baner Product MultiJetIC

 

Náplně a spotřební materiál

TECHNOLOGICKÉ LISTY MATERIÁLŮ 

English

Slide Naplne

Baner Product MultiJetIC

Videa

Tiskárna PROJET MJP 2500 IC

Slide Videa

Baner Product MultiJetIC

Prospekty
ProJet MJP 2500 IC Flyer ENX
ProJet MJP 2500 IC Prospekt CZ X
ProJet MJP 2500 IC Prospekt SKX
Technické
ProJet MJP 2500 IC Tech. Specs.X
Slide Aktivovat

Baner Product MultiJetIC

Slide Objednat

Baner Product MultiJetIC

Objednat

V případě zájmu o zaslání cenové nabídky nebo bližších informací nás kontaktuje na emailu

Dostupnost: Není skladem
Doba dodání: 21 dnů
Objednat END


O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz