Spotřební materiál pro 3D tiskárny

Spotřební materiál
pro 3D tiskárny

3D tiskárny ( +příslušenství )

3D tiskárny
( +příslušenství )

3D skenery ( +příslušenství )

3D skenery
( +příslušenství )

3D software

3D software

LC-3DPrint Box UV

s DPH:

47 202,10 Kč

bez DPH:

39 010,00 Kč
8 192,10 Kč
Skladem: <5ks

LC-3DPrint Box je revoluční světelná UV post-vytvrzovací jednotka, speciálně navržená pro následné vytvrzování 3D tiskových materiálů. LC-3DPrint Box je vybaven 12 UV žárovkami, které jsou strategicky umístěny uvnitř jednotky. Tím je zajištěno, že produkt je osvětlen ze všech směrů, což vede k rychlému a jednotnému cyklu vytvrzování. Prostorový prostor LC-3DPrint Box umožňuje snadno vytvrdit několik produktů najednou. V případě potřeby lze snadno vyměnit žárovky s UV zářením.

Doporučeno pro použití se zařízením FabPro 1000.

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz