Spotřební materiál pro 3D tiskárny

Spotřební materiál
pro 3D tiskárny

3D tiskárny ( +příslušenství )

3D tiskárny
( +příslušenství )

3D skenery ( +příslušenství )

3D skenery
( +příslušenství )

3D software

3D software

Nebyl vybrán žádný obrázek

Omni3D PET G 32 1kg/1,75mm

s DPH:

1 790,80 Kč

bez DPH:

1 480,00 Kč
310,80 Kč
7 dnů

Jedná se o materiál s malou teplotní smrštivostí. Díky tomu je materiál vhodný na přesné díly i ve větších rozměrech. Je vhodný pro potravinářský průmysl a některé zdravotnické aplikace, jelikož lze materiál sterilizovat. Mechanické vlastnosti tohoto materiálu, jsou přesně mezi materiály ABS a PLA. Tento materiál je upravená forma známého materiálu PET. Pro tisk materiálu PET-G-32 je zapotřebí mít vyhřívanou desku.

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz