Praha, 4. září 2019

 

 

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno

7. - 11. 10. 2019

 

 

Zveme vás k návštěvě našeho stánku v pavilonu A1. Představíme zde nejmodernější 3D technologie, 3D skenery a 3D software. Náš sortiment osloví nejrůznější konstrukční, výrobní a průmyslová odvětví. Pro mnohé z vás budou jistě zajímavé přednášky v rámci šestého ročníku odborné konference "Fórum aditivní výroby", jejímž jsme hlavním partnerem. Konference proběhne v úterý 8.10.2019 v kongresovém centru v pavilonu E.

Tisková zpráva ke stažení zde .

 

Jan Šmejcký
Manažer partnerské sítě Abc3D

 Mapa vystaviste

 


O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz