Praha 24.září 2019

 

Tiskárny Sigma vítězí v testech renomovaných webů 

                     Logo 200px negroSigma a SigmaX R19

V žebříčku sestavovaném časopisem All3DP byla 3D tiskárna Sigma vyhlášena jako nejlepší duální 3D tiskárna za rok 2019. Portál 3D Natives se zaměřil na tiskárnu SigmaX, která v testu rovněž dosáhla na hodnocení nejvyšší (9.00/10). Časopis CHIP označil Sigmu R19 jako jednu ze dvou nejlepších 3D tiskáren ve svém celosvětovém hodnocení. My to víme již dlouho a jsme rádi, že naše zkušenosti sdílí také žebříčky renomovaných webů. ELVIRA / Abc3D spolupracuje s výrobcem BCN3D řadu let. Na tiskárnách Sigma / SigmaX realizujeme mnoho tiskových zakázek a na český a slovenský trh jsme dodali stovky tiskáren Sigma / SigmaX. Stejně jako naši zákazníci, tak i naši 3D specialisté jsou nadšeni z kvality výtisků, multimateriálové všestrannosti, IDEX produktivity a spolehlivosti tiskáren.

Výrobce BCN3D stále vylepšuje a doplňuje funkcionalitu svých tiskáren, a to i na základě našich poznatků. V současné době pracujeme na tisku kovových modelů. Představte si, že cenově dostupné stolní tiskárny Sigma / SigmaX budou brzy umět tisknout plnohodnotné kovové modely!

Přijďte se podívat na náš stánek v Brně na MSV 2019. Ukážeme vám výtisky z kovu a plastu na demonstrativních složitých geometriích modelů. Více o vlastnostech naleznete na stránkách Sigma R19 a SigmaX R19 .

Odkazy na testy viz níže.

 

                                    BCN3D all3dp logo                       BCN3D 3d natives logo          BCN3D chip logo

                              BCN3D Sigma R19                         BCN3D SigmaX R19                          BCN3D SigmaX R19

                             recenze v angličtině                         recenze v angličtině                             recenze v němčině

 


 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz