SKENOVÁNÍ PORTRÉTŮ

Nechte zvěčnit sebe nebo své blízké ve 3D!

Kouzlo trojrozměrné fotografie se stalo v nedávné době velkým trhákem. Obdarujte své blízké vlastní originální podobiznou vytištěnou na 3D tiskárně. Náš příjemný personál vás naskenuje pomocí 3D skeneru Sense a během několika dní vám bysta dorazí na požadovanou adresu, nebo si ji můžete vyzvednout osobně. Stačí se objednat a zastavit se na pobočce některého z partnerů Abc3D.

Bysty standartně tiskneme z materiálu PLA ve dvou velikostech:

     1) Výška 5cm – 499,- Kč bez DPH + doprava

     2) Výška 7cm – 739,- Kč bez DPH + doprava

Při speciálních požadavcích na velikost bysty nebo materiál bude kalkulace probíhat individuálně.

Pro objednávky nebo případné dotazy nás kontaktujte prostřednictvím webového formuláře.

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz