3D Expo 2016
Praha 10.-13.5.2016

Na letošním 3Dexpo 2016 způsobil náš nový model FINDER a zejména „Set 3D Benjamin“ velký poprask. V soutěži 3D print se umístil těsně na sedmé příčce, avšak při přihlédnutí k ceně, by se dostal jistě na čelo peletonu. Mnoho návštěvníků obdivovalo jeho kvalitu tisku a nedokázali si zdůvodnit „proč je jeho cena tak nízká?“. Jako sponzor jsme věnovali do tipovací soutěže „Tipuj cenu Set 3D Benjamin“ (3D Tiskárna Finder + 3 filamenty + Cubify Design SW) a losovací soutěže pro „Konference 3Dexpo“ ve čtvrtek a pátek (2x Finder + 1 filament). Tipovací soutěž a losování se odehrálo v téměř rodinné a velmi příjemné atmosfeře. A vlastně je dlužno poznamenat, že celá výstava 3Dexpo, byla organizátory skvěle připravena. Asi to není mnoho zvykem, ale my děkujeme i našim konkurentům za korektní vystupování. Uvádíme to z důvodu, že u více než 80% vystavovatelů bylo zřejmé, že především cílí na popularizaci 3D tisku a nikoli na bezzubé a nekorektní potírání konkurence. Dokonce bylo lze vidět, že někteří vystavovatelé se nebáli návštěvníky směřovat (na základě jejich potávky) ke konkurenčním stánkům. Skvělé, skvělé, skvélé! To jest i náš naturel. Chceme popularizovat 3D technologie a pokud naše „konkurence“ nabízí optimálnější řešení, neváhejte! Náš cíl je tak splněn!
Byli jsme velmi překvapení a možná i zaskočení značným zájmem o 3D profesionální technologie. Vystavovali jsme je ve vitrínách, během návštěvních dnů jsme však nechali vitríny otevřené, neb návštěvníci měli potřebu sáhnout si na výtisky, aby seznali, jak vypadá nejvyšší liga. Jejich chvála a nadšení byla velmi příjemná. Mnoho kontaktů skýtá budoucí spoupráci (služby tisku).
3D Expem to nekončí, Abc3D je stabilní platforma partnerů ČR, která je připravena aplikovat 3D technolgie do všedního dne profesionálů, hobbistů a domácností. Říkejte co potřebujete a co byste chtěli, budeme naslouchat a společně vymyslíme řešení.

3Dexpo 2016 Konference 067  3Dexpo 2016 Konference 099  3Dexpo 2016 Konference 109

3Dexpo 2016 VŻstava 177  3Dexpo 2016 VŻstava 182  3Dexpo 2016 VŻstava 204

 

Nejlepší desktop partner EMEA 2015

- ocenění partnerské sítě abc3D 

Las Vegas 11.1.2016 / 3D Systems partners world awards

Společnost Elvira Praha převzala v Las Vegas za partnerskou síť abc3D ocenění "Nejlepší desktop partner 2015 regionu Evropa-Střední východ-Afrika". Slavnostní předání ocenění bylo velkým překvapením a o to cennějším , že jej předával osobně vynálezce 3D tisku pan Chuck Hull - zakladatel 3D Systems. Pro partnery 3D Systems z malé republiky v srdci Evropy to byl velký zážitek, ale také ocenění kvalitní práce všech partnerů abc3D:

Elvira award   Elvira award 2   awards desktop Elvira 2

Pan Jan Šmejcký, který na pódiu v kruhu vrcholového managementu 3D Systems cenu z rukou Chucka Hulla přebíral, po návratu do České republiky řekl:
 
V roce 2015 partneři abc3D dodali mnoha zákazníkům z nejrůznějších oborů řadu tiskáren CubeProCube3 a ProJet 1200. Propagovali jsme 3D technologie na desítce výstav, desítkách prezentací v partnerských regionech. Uspořádali jsme desítky seminářů, učili jsme stovky zájemců jak využít 3D tisk, jak ve 3D malovat nebo skenovat. Ukázali jsme tisícům školáků 3D technologie. Zájem byl a je skutečně velký. Že se ale dokážeme prosadit mezi desítkami EMEA partnerů jako vítěz kategorie - nejlepší partner světové jedničky 3D Systems, to bylo opravdu velké překvapení. Velký dík patří zodpovědné a pečlivé práci všem partnerů abc3D a teamu produkt specialisty Jiřího Nováka. Nemalý dík patří také našim zákazníkům za jejich důvěru. Ocenění a stisk ruky pana Chucka Hulla je skvělý zážitek. Co mne ale opravdu naplňuje hrdostí a pýchou, je fakt, že v rámci EMEA má Česká republika nejvíc šikovných a tvůrčích osobností, kteří díky 3D technologiím realizují své nápady, vývoj a prototypy. Zejména když si představím ekonomickou sílu některých evropských států proti ČR. Vymýšlet, vyvíjet a vyrábět je tvůrčí činnost nemající hranic. Věřím, že co Čech to muzikant a jsem rád, že mohu věřit, že co Čech to tvůrčí, šikovná, obohacující a kreativní osobnost. Vymýšlejte, tvořte - 3D technologie jsou skvělým nástrojem.

 

Archiv 2015

Další informace

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

19. - 23.9. 2017 - výstava FOR ARCH

9. - 13.10. 2017 - Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz