×
 x 

3D skenery a software

EviXmatic system

AUTOMATICKÝ SKENOVACÍ A MĚŘICÍ SYSTÉM
Automatizovaný čtyřosý skenovací a měřicí systém vyvinutý pro aplikace v oblastech s opakovaným měřením a kontrolou kvality. Lze jej integrovat v automatizovaných nebo robotizovaných výrobních linkách. Srdcem zařízení je osvědčený 3D skener EviXscan Heavy Duty (Optima nebo Quadro), jehož vysoká přesnost je deklarována standardem VDI/VDE 2634 Part 2.

> Více informací
EviXmatic system

EviXscan Heavy Duty
Optima a Quadro

> Více informací
EviXscan Heavy Duty Optima a Quadro

WideRange 650

SKENOVÁNÍ VELKÝCH OBJEKTŮ S VYSOKOU PŘESNOSTÍ

> Více informací
EviXscan WideRange 650

Fine Precision

SKENOVÁNÍ MALÝCH OBJEKTŮ S VELKÝM DETAILEM

> Více informací
EviXscan FinePrecision

Tanso S1

KOMPAKTNÍ 3D SKENER S MULTIFUNKČNÍM VYUŽITÍM
Rychlé a přesné skenování. Ideální pro výuku ve školách, lze využít též jako HD projektor nebo tablet.

> Více informací
Tanso S1

Simplify3D

SOFTWARE ALL-IN-ONE PRO 3D TISK
Perfektní software pro přípravu tiskového modelu. Simplify3D slicer poskytuje nejen kód pro profesionální vedení tiskového procesu, umožní také zobrazit každou fázi tisku a variabilní nastavení, které nemá obdoby. Chcete-li využít mezní možnosti své 3D tiskárny a mít tisk pod kontrolou, je Simplify3D optimálním nástrojem.

> Více informací
Simplify3D

ZW3D mini Abc3D

MODELOVACÍ SOFTWARE PRO SNADNÝ A RYCHLÝ NÁVRH MODELŮ
Využijte 3D CAD modelovací SW pro vytvoření 3D modelu. Je to mnohem snadnější než si myslíte! Výuková videa naučí každého uživatele rychle a snadno navrhovat 3D modely v prostředí, které je velmi přátelské. ZW3D CAD navíc nabízí velmi přístupné licenční podmínky.

> Více informací
ZW3D mini Abc3D

Geomagic DesignX

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ
3D Systems Geomagic DesignX je nejkomplexnější software pro reverzní inženýrství a scan-based design. Využijte jeho luxusní nabídku nástrojů pro úpravu skenovaných dat, převod do parametrického CAD modelu a exportu do vašeho oblíbeného SW.

> Více informací
Geomagic DesignX w/1st Year Maintenance

Geomagic for SolidWorks

SOFTWARE PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ
Geomagic® pro SOLIDWORKS je softwarová sada pro reverzní inženýrství, která se připojuje přímo do vašeho prostředí SOLIDWORKS a poskytuje vám pokročilé funkce, díky nimž jsou nástroje, cloudové body a polygony lépe použitelné ve vašem procesu navrhování.

> Více informací
Geomagic for SolidWorks w/1st Year Maintenance

Geomagic ControlX

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO KONTROLU KVALITY
3D Systems Geomagic ControlX je komplexní software pro měření dílů a inspekci pomocí 3D skenování. Představuje rozsáhlou platformu pro metrologii, která Vám poskytne výkonné nástroje pro řízení a vyhodnocování výrobních, provozních a testovacích procesů.

> Více informací
Geomagic ControlX w/1st Year Maintenance

Geomagic organické modelování

GEOMAGIC SCULPT, GEOMAGIC FREEFORM, GEOMAGIC TOUCH, GEOMAGIC TOUCHX
Většina známých konstrukčních CAD programů na trhu je vhodná pro tvorbu technických a přesně definovaných dílů – těch mechanických. Tam, kde ovšem mají tyto softwary své limity, tam začíná vaše tvůrčí svoboda díky organickému modelování. Nikdy nebylo snazší vytvářet organické tvary, upravovat skenovaná data nebo provádět topologickou optimalizaci pro aditivní výrobu.

> Více informací
Geomagic organické modelování
×

TOP