×
 x 

3D skenery a software

POP2 3D Scanner

ZÁKLADNÍ 3D SKENER, FLEXIBILNÍ BĚŽNÉ A STŘEDNĚ NÁROČNÉ POUŽITÍ
POP2 skener kombinuje možnosti ručního a stolního skenování s rotační deskou. Můžete jej prostřednictvím WiFi propojit se svým mobilním telefonem a skenovat bez potřeby připojení k počítači. Jeho velký rozsah (2 x 2 x 2m) a mimořádná přesnost (až 0,1mm) najde uplatnění v designu, technických oborech, zdravotnictví, výuce a dalších oborech.

> Více informací
Revopoint POP2 3D Scanner

Mini 3D Scanner

ZÁKLADNÍ 3D SKENER, VE SVÉ KATEGORII MIMOŘÁDNĚ PŘESNÉ A DETAILNÍ SKENY
MINI poskytuje ve své kategorii základních 3D skenerů nevšedně detailní a přesné 3D skeny (rozlišení až 0,02mm). Jak je u Revopoint 3D skenerů zvykem, kombinuje možnosti ručního a stolního skenování s rotační deskou. Dodávaný set jako kompletní produktivní příslušenství zahrnuje dvouosou rotační desku, která se nejen otáčí ale také naklání. To zjednodušuje, zpřesňuje a zrychluje 3D sken i v ose Z. Minimální skenovací rozsah (10 x 10 x 10mm) a mimořádná přesnost (až 0,02mm) najde široké uplatnění v hobby, designu, technických oborech, zdravotnictví, výuce a dalších.

Revopoint Mini 3D Scanner

iReal 2E Color

EFEKTIVNÍ A PŘESNÉ ŘEŠENÍ PRO BAREVNÝ 3D SKEN S BOHATOU TEXTUROU
Barevný 3D skener iReal 2E maximalizuje výkon v hloubce ostrosti, skenovací oblasti, algoritmu, reprodukci textur a snímání detailů, speciálně navržený pro středně velké až velké objekty a 3D skenování lidského těla.

> Více informací
Scantech iReal 2E Color 3D Scanner

SIMSCAN30

3D SKENER DO DLANĚ
Unikátní 3D skener na trhu ve velikosti ruky, umožňuje přesné 3D skenování i v úzkých prostorech nebo pod obrovskými objekty. Svými rozměry a možnostmi je revolučním produktem v odvětví 3D optické metrologie. Metrologický měřicí systém pomáhá zachytit každý detail a vytvořit 3D model ve velmi krátkém čase. Kovová minimalistická konstrukce umožňuje skeneru SIMSCAN dosáhnout rovnováhy mezi hmotností a výkonem.

> Více informací
Scantech SIMSCAN30

KSCAN20

DUÁLNÍ LASEROVÉ SKENOVÁNÍ S FOTOGRAMMETRIÍ
3D skener integruje funkci fotogrammetrie a režim duálního laserového skenování, což je celosvětově inovační technologie. Vestavěná funkce fotogrammetrie výrazně rozšiřuje oblast skenování a zvyšuje objemovou přesnost.

> Více informací
Scantech KSCAN20

KSCAN-Magic

VELMI RYCHLÉ A PRODUKTIVNÍ SKENOVÁNÍ S FOTOGRAMMETRIÍ
Kompozitní 3D skenery řady KSCAN-Magic představují první zavedení infračerveného laseru společně s modrou laserovou technologií s pěti standardními pracovními režimy: globální infračervené laserové velkoplošné skenování, rychlé skenování modrými překříženými lasery, jemné skenování rovnoběžnými modrými lasery, skenování hlubokých děr jedním modrým laserem a vestavěný fotogrammetrický systém.

> Více informací
Scantech KSCAN-MAGIC

KSCAN-Magic II

VÍCE LASERŮ, VYŠŠÍ RYCHLOST SKENOVÁNÍ
Nový model KSCAN-Magic II vychází z modelu KSCAN-Magic. Oproti předchůdci je vybaven 45 lasery (KSCAN-Magic má 41 laserů) a ve stejně vysoké kvalit zvyšuje rychlost o více než 20% na 1.650.000 měření/sec.

> Více informací
Scantech KSCAN-MAGIC II

MSCAN-L15

FOTOGRAMMETRICKÉ 3D SKENOVÁNÍ VELMI VELKÝCH PLOCH
Fotogrammetrický systém MSCAN-L15 byl vytvořen pro zajištění vysoce přesných geometrických měření velkoplošných obrobků a modelů. Díky velké ploše skenování (2 - 10m) a velké hloubce ostrosti dosahuje objemovou přesnost 0,015 mm/m. Lze jej kombinovat s dalšími 3D měřícími zařízeními a splnit přísnější požadavky na přesnost měření. Při zapnutém pomocném světle skvěle pracuje i v tmavém prostředí.

> Více informací
Scantech MSCAN-L15

TRACKSCAN-P42

ULTRA PŘESNÝ 3D SKEN BEZ ZNAČEK A TERČÍKŮ
Díky vestavěné inteligenci a vysoce kvalitní optice jednoduše zvládá různorodé a geometricky složité objekty. 17 křížených modrých laserových paprsků umožňuje ultra rychlé a plynulé skenování 1 900 000 měření/s. 7 paralelních modrých laserových papursků zachytává přesné detaily. Jeden modrý laserový paprsek má za cíl rychle shromažďovat 3D data hlubokých děr a mrtvých úhlů.

> Více informací
Scantech TRACKSCAN-P42

EviXmatic 2.0

AUTOMATICKÝ SKENOVACÍ A MĚŘICÍ SYSTÉM
Automatizovaný čtyřosý skenovací a měřicí systém vyvinutý pro aplikace v oblastech s opakovaným měřením a kontrolou kvality. Lze jej integrovat v automatizovaných nebo robotizovaných výrobních linkách. Srdcem zařízení je osvědčený 3D skener EviXscan Heavy Duty (Optima nebo Quadro), jehož vysoká přesnost je deklarována standardem VDI/VDE 2634 Part 2.

> Více informací
EviXmatic 2.0 system

Optima + M

VÝKONNÝ PRŮMYSLOVÝ 3D SKENER
Disponuje optimálním skenovacím rozsahem 320 x 190 x 120 mm s certifikovanou přesností 9 mikrometrů. Tento vysoce přesný stolní skener je vybaven výkonným software a příslušenstvím - automatickým rotačním stolkem a sadou zarovnávacích terčíků.

EviXscan Optima + M

Quadro PLUS

PŘESNÝ UNIVERZÁLNÍ PRŮMYSLOVÝ 3D SKENER
Disponuje dvěma rozsahy skenování díky dvojici vnitřních a vnějších kamer. Dle potřeby můžete tak skenovat v přesnost skenování 7 mikrometrů v rozsahu 220 x 160 x 90 mm nebo 450 x 225 x 180 mm. Dvojice 12Mpix resp. 9Mpix kamer je certifikována dle DE VDI/VDE2634 Part 2, 4.1 P.

EviXscan Quadro PLUS

EviXscan Heavy Duty
Optima a Quadro

PROFESIONÁLNÍ 3D SKENOVÁNÍ PRO PRŮMYSL
HD Optima a Quadro – jsou "bestie" mezi průmyslovými 3D skenery. HD Optima uspokojí i nejnáročnější zákazníky napříč průmyslovému spektru. HD Quadro disponuje navíc vyšším detailem a dvěma skenovacími rozsahy a přesností skenování až 13µm. Oba skenery jsou konstruovány pro použití a odolnosti i v drsném průmyslovém prostředí.

> Více informací
EviXscan Heavy Duty Optima a Quadro

WideRange 650

SKENOVÁNÍ VELKÝCH OBJEKTŮ S VYSOKOU PŘESNOSTÍ

> Více informací
EviXscan WideRange 650

Fine Precision

SKENOVÁNÍ MALÝCH OBJEKTŮ S VELKÝM DETAILEM
EviXscan Fine Precision skenuje menší objekty ve vysokém rozlišení 33µm s přesností až 6µm. Disponuje dvojicí vysokorychlostních kamer (8,9Mpix) se snímači CMOS a zdrojem modrého světla. Využijte kombinace mimořádného detailu a rychlosti skenování.

> Více informací
EviXscan FinePrecision

ZW3D CAD

CENOVĚ DOSTUPNÉ EDICE VÝKONNÉHO CAD MODELOVÁNÍ
Všestranný CAD SW s mnoha pokrokovými funkcemi nadchne profesionální uživatele. Začínající uživatelé mohou využít základní edice LITE v licenčním modelu trvalé licence nebo ročního předplatného. Edice LITE, STANDARD a PROFESSIONAL nabízí pokrokové uživatelské rozhraní pro návrh jednoduchých a složitých CAD modelů a to včetně sestav, simulací, návrhu forem a plechových výrobků za mimořádně dostupnou cenu.

ZW3D CAD

Geomagic ControlX

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO KONTROLU KVALITY
3D Systems Geomagic ControlX je komplexní software pro měření dílů a inspekci pomocí 3D skenování. Představuje rozsáhlou platformu pro metrologii, která Vám poskytne výkonné nástroje pro řízení a vyhodnocování výrobních, provozních a testovacích procesů.

> Více informací
Geomagic ControlX w/1st Year Maintenance

Geomagic DesignX

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ
3D Systems Geomagic DesignX je nejkomplexnější software pro reverzní inženýrství a scan-based design. Využijte jeho luxusní nabídku nástrojů pro úpravu skenovaných dat, převod do parametrického CAD modelu a exportu do vašeho oblíbeného SW.

> Více informací
Geomagic DesignX w/1st Year Maintenance

Geomagic for SolidWorks

SOFTWARE PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ
Geomagic® pro SOLIDWORKS je softwarová sada pro reverzní inženýrství, která se připojuje přímo do vašeho prostředí SOLIDWORKS a poskytuje vám pokročilé funkce, díky nimž jsou nástroje, cloudové body a polygony lépe použitelné ve vašem procesu navrhování.

> Více informací
Geomagic for SolidWorks w/1st Year Maintenance

Geomagic organické modelování

GEOMAGIC SCULPT, GEOMAGIC FREEFORM, GEOMAGIC TOUCH, GEOMAGIC TOUCHX
Většina známých konstrukčních CAD programů na trhu je vhodná pro tvorbu technických a přesně definovaných dílů – těch mechanických. Tam, kde ovšem mají tyto softwary své limity, tam začíná vaše tvůrčí svoboda díky organickému modelování. Nikdy nebylo snazší vytvářet organické tvary, upravovat skenovaná data nebo provádět topologickou optimalizaci pro aditivní výrobu.

> Více informací
Geomagic organické modelování

Simplify3D

SOFTWARE ALL-IN-ONE PRO 3D TISK
Perfektní software pro přípravu tiskového modelu. Simplify3D slicer poskytuje nejen kód pro profesionální vedení tiskového procesu, umožní také zobrazit každou fázi tisku a variabilní nastavení, které nemá obdoby. Chcete-li využít mezní možnosti své 3D tiskárny a mít tisk pod kontrolou, je Simplify3D optimálním nástrojem.

> Více informací
Simplify3D
×

TOP