×
 x 

Stolní 3D tiskárny

Mnohdy je těžké dělit cílové využití. I nejjednodušší 3D tiskárnu využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Osobní a stolní 3D tiskárny se vyznačují skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným nenákladným provozním použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.

Epsilon W50

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.
Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 400 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

> Více informací
Epsilon W50

Epsilon W27

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.
Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 220 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

> Více informací
Epsilon W27

Sigma D25

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA
BCN3D Sigma D25 je čtvrtou generací oblíbené stolní 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav, byla Sigma D25 doplněna mnoha vylepšeními, např. WiFi, LAN a Cloud funkcemi.

> Více informací
Sigma D25

Sigmax R19

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY, VYHŘÍVANÁ DESKA A VELKÝ PROSTOR
Novinka z roku 2018 přichází v novém provedení R19. Jako její sourozenec (Sigma R19) disponuje všemi novými vylepšeními a funkcemi. Navíc nabízí dvojnásobný stavební prostor a komfortní plochu při současném tisku shodných modelů (režim Copy) nebo zrcadlově obrácených (režim Mirror).

> Více informací
Sigmax R19

Sigma R19

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA
BCN3D Sigma R19 je třetí generace oblíbené stolní profesionální 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav byla Sigma R19 doplněna mnoha vylepšeními, kompletně přepracovaným firmware a novými komponenty jako jsou extrudery BondTech a trysky E3D.

> Více informací
Sigma R19

Creator 3

3D TISKÁRNA S NEZÁVISLÝMI TRYSKAMI A UZAVŘENOU TISKOVOU KOMOROU
Creator 3 disponuje bohatou základní výbavou pro ovládání, připojení a praktickou manipulaci. Celokovová vnitřní konstrukce a hliníkové odlitky nosných částí zajišťují maximální tiskovou přesnost ve všech rozměrech výtisku bez provozně nežádoucích efektů chvění. Tiskárna nyní v prodeji za akční cenu.

> Více informací
Creator 3

Adventurer 3

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA
Adventurer 3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

> Více informací
Adventurer 3

FabPro 1000

DLP NÍZKONÁKLADOVÝ PŘESNÝ A DETAILNÍ 3D TISK
FabPro 1000 zvyšuje laťku průmyslového využití stolního 3D tisku. Exceluje ve výrobě prototypů a maloobjemových sérií. FabPro 1000 je skvělou volbou přesného a detailního 3D tisku přímo na vašem pracovišti.

> Více informací
FabPro 1000
×

TOP