×
 x 

Stolní 3D tiskárny

Mnohdy je těžké dělit cílové využití. I nejjednodušší 3D tiskárnu využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Osobní a stolní 3D tiskárny se vyznačují skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným nenákladným provozním použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.

Raise3D DF2

3D tiskárna DLP pro výtisky s mimořádně skvělým detailem a povrchem
Konečně dostupná resin 3D tiskárna, která vytváří výtisky ve skvělé kvalitě detaulu a povrchu. Raise3D po dlouhém technickém testovacím procesu zvolila technologii DLP pro svojí DF2 tisku resinem. Na trhu 3D je mnoho 3D resinových tiskáren ale DF2 nastavuje zcela nový standard v přesnosti a povrchové kvalitě. Přijděte se přesvědčit, nebo zašlete svůj požadavek. DF2 je opravdu kategorie "Game Changer".

 

> Více informací
Raise3D DF2

Raise3D DF2 Complete Set

3D tiskárna DF2 vč. komplexního řešení UV a mycí stanice
Set DF2 vč. vytvrzovací a omývací stanice doplňuje dostupnou resin 3D tiskárnu technologie DLP, která vytváří výtisky ve skvělé kvalitě detaulu a povrchu. Tento set finálně a hlavně automaticky řeší všechny kroky k získání finálního 3D výtisku. Žádný kompromis, celý postup je automatizován a šetří čas operátora. Přijděte se přesvědčit, nebo zašlete svůj požadavek. Set DF2 je opravdu kategorie "User friendly" a "Game Changer".

> Více informací
Raise3D DF2 Complete Set

Raise3D Pro3 Plus

SPOLEHLIVÁ PROFI 3D TISKÁRNA PRO VELKÉ VÝTISKY
Spolehlivý 3D tisk širokou škálou filamentů v uzavřené tiskové komoře. Neuvěřitelná kvalita povrchu a vytištěného detailu vám dokáže, že FDM tisk je nejen cenově příznivý, ale dokáže vytvořit finální model bez nutnosti dalších dokončovacích operací. To vše v rozměru výtisku až 300 x 300 x 605 mm.

> Více informací
Raise3D Pro3 Plus

Raise3D Pro3

SPOLEHLIVÁ PROFI 3D TISKÁRNA PRO VĚTŠÍ VÝTISKY
Shodně spolehlivá a vybavená 3D tiskárna jako Raise3D Pro3 Plus pro tisk širokou škálou filamentů v uzavřené tiskové komoře. Shodný tiskový prostor s nižší výškou (až 300 x 300 x 300 mm) umožňuje tisknout v neuvěřitelné kvalitě povrchu a vytvořeného detailu.

> Více informací
Raise3D Pro3

Raise3D Forge1

DOSTUPNÁ 3D TISKÁRNA PRO TISK KOVEM (FFF)
Pomocí této tiskárny můžete tisknout menší a středně velké kovové díly z nerezové oceli (např. BASF Ultrafuse 17-4PH, 316L apod.). Tisková hlava má dvě trysky, druhou pro tisk podpůrného materiálu (např. BASF Ultrafuse Support Layer). Pro odstranění podpěr tak nemusíte vyvinout žádnou mechanickou sílu. Získáte tak kovové díly velmi dobré kvality za mnohem niižší náklady, než u jiných technologií pro tisk kovovem.

> Více informací
Raise3D Forge1

Raise3D E2 3D

UNIVERZÁLNÍ SPOLEHLIVÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA
Dvě nezávislé trysky IDEX technologie FDM v perfektní kvalitě tisku povrchu (rozměru až 330 x 240 x 240) a detailu mohou využít skutečně širokou škálu druhů filamentů. V uzavřené tiskové komoře můžete vytvářet modely i z technických filamentů. Vždy spolehlivě a v perfektní kvalitě. Přijďte a přesvědčte se sami.

> Více informací
Raise3D E2 3D

Raise3D E2CF

SPOLEHLIVÁ PROFI 3D TISKÁRNA PRO TISK KOMPOZITEM
Tisk kompozitními filamenty (CF, GF …) skvěle vytváří modely mechanické, chemické a teplotní odolnosti. Tato 3D tiskárna byla speciálně zkonstruována právě pro tyto nejnáročnější tiskové úlohy s karbonovými vlákny. Dvě nezávislé trysky IDEX technologie FDM v perfektní kvalitě tisku povrchu (rozměru až 330 x 240 x 240) a detailu tisknou obohacené filamenty.

> Více informací
Raise3D E2CF

Epsilon W50 (2. gen)

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.
Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 400 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

> Více informací
Epsilon W50 (2. gen)

Epsilon W27 (2. gen)

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.
Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 220 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

> Více informací
Epsilon W27 (2. gen)

Sigma D25

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA
BCN3D Sigma D25 je čtvrtou generací oblíbené stolní 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav, byla Sigma D25 doplněna mnoha vylepšeními, např. WiFi, LAN a Cloud funkcemi.

> Více informací
Sigma D25

Adventurer 3

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA
Adventurer 3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

> Více informací
Adventurer 3

Phenom

MSLA 3D TISKÁRNA PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ Z PRYSKYŘIC.
MSLA (kombinace LCD a prosvitu) 3D tiskárna se skvělým zobrazení detailu a povrchu odpovídajícím technologii SLA. Má příznivou cenu a vytváří vysoce kvalitní výtisky pro široké využití. UHD LCD panel staví modely až do velikosti 276 x 155 x 400[mm] v kvalitě a rozlišení 72µ. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

> Více informací
Peopoly Phenom
×

TOP