×
 x 

Stolní 3D tiskárny

Mnohdy je těžké dělit cílové využití. I nejjednodušší 3D tiskárnu využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Osobní a stolní 3D tiskárny se vyznačují skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným nenákladným provozním použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.

Epsilon W50

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.
Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 400 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

> Více informací
Epsilon W50

Epsilon W27

VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA NAVRŽENÁ PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ.
Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 220 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů

> Více informací
Epsilon W27

Sigma D25

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA
BCN3D Sigma D25 je čtvrtou generací oblíbené stolní 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav, byla Sigma D25 doplněna mnoha vylepšeními, např. WiFi, LAN a Cloud funkcemi.

> Více informací
Sigma D25

Sigmax R19

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY, VYHŘÍVANÁ DESKA A VELKÝ PROSTOR
Novinka z roku 2018 přichází v novém provedení R19. Jako její sourozenec (Sigma R19) disponuje všemi novými vylepšeními a funkcemi. Navíc nabízí dvojnásobný stavební prostor a komfortní plochu při současném tisku shodných modelů (režim Copy) nebo zrcadlově obrácených (režim Mirror).

> Více informací
Sigmax R19

Sigma R19

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA
BCN3D Sigma R19 je třetí generace oblíbené stolní profesionální 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav byla Sigma R19 doplněna mnoha vylepšeními, kompletně přepracovaným firmware a novými komponenty jako jsou extrudery BondTech a trysky E3D.

> Více informací
Sigma R19

Creator 3

3D TISKÁRNA S NEZÁVISLÝMI TRYSKAMI A UZAVŘENOU TISKOVOU KOMOROU
Creator 3 disponuje bohatou základní výbavou pro ovládání, připojení a praktickou manipulaci. Celokovová vnitřní konstrukce a hliníkové odlitky nosných částí zajišťují maximální tiskovou přesnost ve všech rozměrech výtisku bez provozně nežádoucích efektů chvění. Tiskárna nyní v prodeji za akční cenu.

> Více informací
Creator 3

Adventurer 3

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA
Adventurer 3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

> Více informací
Adventurer 3

Phenom XXL

MSLA 3D TISKÁRNA PRO TISK XXL OBJEMNÝCH MODELŮ Z PRYSKYŘIC.
XXL MSLA (kombinace LCD a prosvitu) je největší 3D tiskárna z rodiny Phenom. Velká stavební komora 527 x 296 x 550[mm] využívá průmyslový 4K osvitový panel s rozlišením 137µ. Dokáže vytvořit více než půlmetrové výtisky. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

> Více informací
Peopoly Phenom XXL

Phenom L

MSLA 3D TISKÁRNA PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ Z PRYSKYŘIC.
Velká MSLA (kombinace LCD a prosvitu) 3D tiskárna tiskne širokým spektrem pryskyřic. Výtisky mají výtečné zobrazení detailu a povrchovou s kvalitou. Příznivá pořizovací cena Phenom L zpřístupňuje tisk pryskyřicí objemných modelů pro široké využití. UHD LCD panel staví modely až do velikosti 345 x 194 x 400[mm] v rozlišení 90µ. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

> Více informací
Peopoly Phenom L

Phenom

MSLA 3D TISKÁRNA PRO TISK OBJEMNÝCH MODELŮ Z PRYSKYŘIC.
MSLA (kombinace LCD a prosvitu) 3D tiskárna se skvělým zobrazení detailu a povrchu odpovídajícím technologii SLA. Má příznivou cenu a vytváří vysoce kvalitní výtisky pro široké využití. UHD LCD panel staví modely až do velikosti 276 x 155 x 400[mm] v kvalitě a rozlišení 72µ. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

> Více informací
Peopoly Phenom

Phenom Noir

MSLA 3D TISKÁRNA TISKNE DETAILNÍ A VELKÉ MODELY Z PRYSKYŘIC.
3D tiskárna technologie MSLA (kombinace LCD a prosvitu) využívá benefitu nejnovějších LCD panelů vysokého rozlišení. Výtisky mají perfektní zobrazení detailu a povrchovou kvalitou převyšující běžné SLA technologie. Příznivá pořizovací cena Phenom Noir zpřístupňuje MSLA technologii pro široké využití. UHD LCD panel staví modely až do velikosti 293 x 165 x 400[mm] v rozlišení 72µ. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

> Více informací
Peopoly Phenom Noir
×

TOP