×
 x 

Pomůcky pro 3D skenování

Zmatňující spreje

Optické skenování předpokládá neprůsvitný a matný plášť skenovaného modelu. Pokud potřebujete naskenovat průhledný (např. skleněný) nebo lesklý model, využijte zmatňující sprej. Nástřikem na povrch modelu dojde ke zmatnění a skenování dosáhne mnohem lepšího výsledku.

Terčíky

Při detailním skenování modelu větší velikosti, než je zorné pole skeneru, pomáhají terčíky, optimálně rozmístěné na geometricky jednoduchých místech. Software našich skenerů dokáže zarovnat jednotlivé snímky pomocí shody, ale terčíky mohou být přesnější.

Rotační desky

Skvělý pomocník automatizovaného skenování. Obsluze postačí v software námi dodávaných skenerů spustit skenovací proces, a rotační deska zajistí snímky v detailu pláště 360° skenovaného modelu. Vrcholem automatizace a úspory času skenování je speciální zařízení EviXmatic, které automaticky skenuje 360° v osách YZ.

3D tiskové materiály a pomůcky

Technologie FFF/FDM - tiskové struny (filamenty)

Objevte filamenty unikátních a technických vlastností; více než 1000 druhů materiálů a barev (75% permanentně skladem).

Lepící, upevňovací přípravky

Úspěšný tisk znamená pevné přichycení výtisku během tisku a jeho následné oddělení od tiskové desky. Máme řešení pro vyhřívané a i nevyhřívané podložky. Snadno tak oddělíte výtisk z podložky - vyberte si nebo se poraďte.

Materiál podpěr

Materiál podpěr musí být kompatibilní s materiálem stavebním. Slučitelnost zajistí správné přilnutí vrstev stavebního materiálu na jeho podporu. Některé podpory např. HIPS lze odplavit pomocí roztoku Lemonesolu.

Technologie SLA / DLP – Figure4

Fotopolymerové materiály přináší rozměrovou přesnost a technologickou odolnost. Technologie Figure4 má navíc desetinásobnou rychlost tisku. Objednejte si materiál unikátních vlastností.

Technologie MJP

Nejlepší povrch výtisku společně s nejmenším zobrazením detailu. Naprostá geometrická nezávislost a automatický postproces. Vyberte si z pevných, odolných, flexibilních, čirých a dalších materiálů včetně vosku pro slévárenský průmysl.

Technologie CJP

Fotorealistická barva pojiva CMYK. Z práškového materiálu můžete tisknout bílé modely nebo s plnobarevným efektem.

Technologie SLS

Vyberte si průmyslové materiály DuraForm® - teplotně, mechanicky a chemicky odolné včetně samozhášivého.

Technologie DMP

Průmyslové kovové materiály LaserForm® - nerezová a nástrojová ocel, niklové, kobaltové a hliníkové slitiny apod.

×

TOP