×
 x 

Profesionální 3D tiskárny

Jsou určené pro výrobu přesných návrhů prototypů, designových modelů, funkčních prototypů a malosériovou výrobu. Lze je využít prakticky ve všech existujících oborech. Volbu profesionální tiskárny popisuje článek Jak si vybrat profesionální 3D tiskárnu

Omni3D TECH

MIMOŘÁDNĚ VYBAVENÁ PROFESIONÁLNÍ FFF S VELKOU STAVEBNÍ KOMOROU
Plně uzavřená a vyhřívaná stavební komora 50x50x57cm, dvoutryskový systém pro spolehlivý tisk průmyslových materiálů, vzdálený dohled a ovládání pomocé běžného prohlížeče, je jen část produktivních vlastností tohoto zařízení.

> Více informací
Omni3D TECH

Omni3D NOVA

PROFESIONÁLNÍ FFF S VELKOU STAVEBNÍ KOMOROU
Nekompromisní profesionální tisk ve stavební komoře 50x50x50cm. Uzavřená stavební komora je teplotně regulovaná a dvoutryskový systém tiskne spolehlivě průmyslové materiály. Patentovaná technologie chlazení filamentů společně s torzní konstrukcí a dalšími mechanickými vlastnostmi, zajišťuje profesionální kvalitní výtisky s nízkými provozními náklady.

> Více informací
Omni3D NOVA

Omni3D LiTE

DOSTUPNÁ PRŮMYSLOVÁ 3D TISKÁRNA
Vybavena dvěma extrudéry pro multimateriálový tisk, velkou stavební komorou 460x460x600mm, připojením k internetu. Automatická kalibrace tiskové desky.

> Více informací
Omni3D LiTE

Raise3D RMF500

PRODUKČNÍ FFF ULTRA RYCHLÁ 3D TISKÁRNA S VELKOU STAVEBNÍ KOMOROU
Plně uzavřená stavební komora 50x50x50cm, dvoutryskový systém pro spolehlivý tisk průmyslových materiálů HyperCore a HyperSpeed, kde netřeba vyhřívané komory. 500mm/s a více rychlosti tisku předurčuje RMF500 pro vysoce produktivní výrobu plastových dílů s velmi nízkou energetickou náročností.

Raise3D RMF500

Figure4 Standalone

DOSTUPNÁ VÝROBNÍ 3D TISKÁRNA PLASTOVÝCH MODELŮ - RYCHLE, PŘESNĚ
Vynálezce technologie SLA uvádí na trh jednu z nejrychlejších 3D tiskáren, prvního zástupce průmyslové výrobní řady. Tiskne rychlostí až 10 cm za hodinu ve vysoké kvalitě díky použité technologii DLP. Vhodná pro tisk prototypů, malosériovou výrobu. Výkonná a cenově dostupná tiskárna.

> Více informací
Figure4 Standalone

Figure 4 Modular Base

MODULÁRNÍ ŠKÁLOVATELNOST
Figure 4® Modular představuje škálovatelné poloautomatické 3D-výrobní řešení, které drží krok s růstem Vašich současných i budoucích potřeb. Kapacitu Figure 4® Modular lze rozšířit až na 24 tiskáren připojených k jedné řídící jednotce s automatickým řízením tiskových úloh, řazení do fronty, dodáváním materiálu a jejich centralizovaným následným zpracováním. V základní konfiguraci obsahuje Figure 4® Modular jednu tiskárnu a jednu centrální řídící jednotku.

> Více informací
Figure 4 Modular Base

ProJet MJP 2500 Plus

DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PROTOTYPŮ
První modely řady MJP 2500 přinášejí přesný a profesionální 3D tisk. Technologie MJP – MultiJet printing významně posunuje hranice tisku detailního prototypu, impozantní přesnost a nízké nároky pro automatické odplavení voskových podpěr. Společně s nízkými provozními náklady a náročnost obsluhy jsou nástrojem pro každé konstrukční a vývojové oddělení.

> Více informací
ProJet MJP 2500 Plus

ProJet MJP 2500IC

NOVÝ STANDARD PRO SLÉVÁRENSKÝ PRŮMYSL
ProJet MJP 2500 IC tiskne modely ze 100% vosku v řádu hodin. Stává se tím nezbytným nástrojem pro výrobu menších sérií, unikátních dílů či prototypů pro slévárenský průmysl. Vyrobte stovky voskových modelů za zlomek ceny a času v porovnání s tradiční výrobou.

> Více informací
ProJet MJP 2500IC

ProJet CJP 860Pro

PROFESIONÁLNÍ DESIGNOVÁ TRUECOLOR 3D TISKÁRNA
Nejvyšší modely ColorJet Printing technologie - ProJet CJP 660 Pro a 860 Pro disponují plným rozsahem CMYK barev. Jejich barevné vyjádření dosahuje až 92% celé zobrazitelné škály. Mají velké stavební komory, kde lze vytvořit skutečně velký a detailní výtisk, umocněný plně barevným efektem. Jsou patrně nejlepšími zařízeními, jež jsou schopné vytvořit detailní designový model.

> Více informací
ProJet CJP 860Pro

ProJet 6000 HD

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK TECHNOLOGIE SLA
Kompaktní 3D tiskárna ProJet 6000HD technologie SLA je vhodná pro prototypování nebo produkci malé série výrobků velikosti až 250 x 250 x 250mm. Má flexibilní příslušenství a disponuje širokou nabídku technických a specifických materiálů. SLA technologie je nejstarší a jedna z nejpoužívanějších technologií v průmyslu, náročných konstrukční kanceláři nebo ve výrobě.

> Více informací
ProJet HD6000 - 250mm Print Tray

ProJet 7000 HD

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK TECHNOLOGIE SLA
Kompaktní 3D tiskárna ProJet 7000HD technologie SLA je vhodná pro prototypování větších modelů nebo produkci malé série výrobků velikosti až 380 x 380 x 250mm. Stjeně jako menší provedení ProJet 6000HD, disponuje širokou nabídku technických a specifických materiálů. SLA technologie je nejstarší a jedna z nejpoužívanějších technologií v průmyslu, náročných konstrukční kanceláři nebo ve výrobě.

> Více informací
ProJet HD7000 - 250mm Print Tray + 1x Delivery Cart
×

TOP