Profesionální 3D tiskárny

Jsou určené pro výrobu přesných návrhů prototypů, designových modelů, funkčních prototypů a malosériovou výrobu. Lze je využít prakticky ve všech existujících oborech. Volbu profesionální tiskárny popisuje článek „Jak si vybrat profesionální 3D tiskárnu"


 

 02 Factory 2.0 small 1Simplify B02
Omni3D Factory 2

PROFESIONÁLNÍ FFF S VELKOU STAVEBNÍ KOMOROU

Nekompromisní profesionální tisk ve stavební komoře 50x50x50cm. Uzavřená stavební komora je teplotně regulovaná a dvoutryskový systém tiskne spolehlivě průmyslové materiály. Patentovaná technologie chlazení filamentů společně s torzní konstrukcí a dalšími mechanickými vlastnostmi, zajišťuje profesionální kvalitní výtisky s nízkými provozními náklady.
> Více informací


ProJet CJP 36003 ProJet360 small

DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ MONO 3D TISKÁRNA

Speciální CJP technologie umožní za nižší pořizovací náklady tisk designových návrhů. Proti ostatním členům rodiny CJP nenabízí plnobarevný tisk. Výtisky jsou bílé a lze je manuálně obarvit / kolorovat. Dává volnost představě o barvě modelu dodatečným a kreativním způsobem. Rychlostí, přesností a snadné obsluze si však se svými sourozenci nezadá.

> Více informací


04 ProJet260C small 1

ProJet CJP 260Plus a 460Plus

DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ BAREVNÁ 3D TISKÁRNA

Technologie CJP umožní současný tisk a široké škály barev. Vytištěný model je plnobarevný a nabízí realistickou představu návrhu. Součástí je software, který například otiskem JPG fotografie dodá modelu barevnost existujícího objektu. Snadný a nenáročný provoz Projet CJP 260Plus nebo 460Plus přináší plnobarevný tisk do prostředí kanceláře nebo učebny

> Více informací


 

05 ProJet660Pro r02ProJet CJP 660Pro a 860Pro

PROFESIONÁLNÍ DESIGNOVÁ TRUECOLOR 3D TISKÁRNA

Nejvyšší modely ColorJet Printing technologie - ProJet CJP 660 Pro a 860 Pro disponují plným rozsahem CMYK barev. Jejich barevné vyjádření dosahuje až 92% celé zobrazitelné škály. Mají velké stavební komory, kde lze vytvořit skutečně velký a detailní výtisk, umocněný plně barevným efektem. Jsou patrně nejlepšími zařízeními, jež jsou schopné vytvořit detailní designový model.

> Více informací


07 ProJet MJP 2500W Angle small 1ProJet MJP 2500 a 2500Plus

DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PROTOTYPŮ

První modely řady MJP 2500 přináší přesný a profesionální 3D tisk. Technologie MJP – MultiJet printing významně posunuje hranice tisku detailního prototypu, impozantní přesnost a nízké nároky pro automatické odplavení voskových podpěr. Společně s nízkými provozními náklady a náročnost obsluhy jsou nástrojem pro každé konstrukční a vývojové oddělení.

> Více informací


ProJet MJP 2500W07 ProJet MJP 2500W Angle small

IDEÁL PRO ODLÉVÁNÍ

Představte si výtisk, který je z vosku a lze jej jednoduše použít pro odlévání. Stavební voskový materiál má shodné vlastnosti běžného vosku, který využívají obory šperkařů, zlatníků a výrobců, kde přesnost a detail nezná kompromisu. Projet MJP 2500W nalezne své uplatnění napříč těmito obory. Složité tvary modelu, rychlost a opakovatelnost tisku je předností, pro kterou je tato 3D tiskárna zkonstruována.

> Více informací


 

10 PJ3600 Dental FrontProJet MJP 3600 a 3600Max

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK MAX

Model 3600 a 3600Max je pokračovatelem předchozí úspěšné řady ProJet 3500. Dosahuje téměř dvojnásobné rychlosti tisku a přesnějšího možného nejmenšího rozpoznatelného detailu. Oblíbenost mezi profesionálními konstruktéry je také dána rozměrovou přesností a perfektním „vykreslením“ tvarů, kde ostatní technologie 3D tisku zaostávají.

 > Více informací


09 PJ3600W Max Angle01

ProJet MJP 3600W a 3600W Max

PROFESIONÁL PRO ODLÉVÁNÍ

Stejně jako ProJet 3600/Max mají 3D tiskárny ProJet MJP 3600W a Max perfektní vykreslení tvaru a detailu. Tyto však využívají pro stavbu modelu voskový materiál, který má stejné vlastnosti a technologické postupy jako běžně využívaný vosk pro odlévání. Lze tak současně kombinovat konvenční voskový model a výtisk tiskárny 3600W/WMax.

> Více informací


10 PJ3600 Dental FrontProJet MJP 3600 Dental

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PRO OBOR DENTAL

Všestrannost technologie MJP pro stomatologické ordinace a laboratoře reprezentuje speciální model ProJet MJP 3600 Dental. Disponuje tiskovým materiálem, který je zdravotně certifikovaný a optimální pro využití otisků, náhrad a konstrukcí.

> Více informací


ProJet MJP 5600MJP 5600 angle

PROFESIONÁL 3D TISKU VELKÝCH ROZMĚRŮ A PŘESNOSTI

Největší stavební komora, kombinace a míchání pružného a pevného materiálu technologie MJP zosobňuje vrcholový model
ProJet MJP 5600. Uživatel si může pro tiskový model určit stupeň pevnosti a pružnosti každé části. Vše jednoduše nastaví v ovládacím SW 3D Sprint. Může tak získat model, který bude kombinovat vlastnosti, které jsou pro ostatní technologie nedostupné.

> Více informací


12 PJ 7000 small all 1ProJet 6000HD a 7000HD

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK TECHNOLOGIE SLA

Kompaktní 3D tiskárny ProJet 6000HD a 7000HD technologie SLA jsou vhodné pro získání prototypu nebo produkci malé série výrobků. Mají k dispozici širokou nabídku tiskového materiálu. Reprezentují výkonná zařízení 3D tisku pomocí nejstarší a jedné z nejpoužívanějších technologií. Uplatnění naleznou v konstrukční kanceláři nebo ve výrobě.

> Více informací


O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz