×
 x 

Novinky

Praha, 14. března 2022 

BCN3D uvádí na trh Viscous Lithography Manufacturing (VLM), novou technologii 3D tisku na bázi pryskyřice

BCN3D VLM Viscous Lithography Manufacturing 3DPrinting Resin VLM Prodrive Collage 
 

BCN3D nabízí plnou kontrolu nad životním cyklem aditivní výroby (AM)

BCN3D, výrobce 3D tiskových řešení, představil Viscous Lithography Manufacturing (VLM), novou technologii 3D tisku. Tato premiérově představená technologie naplňuje vizi BCN3D o rozšíření výrobní autonomie zajišťující všem výrobcům plnou kontrolu nad každou fází jejich výrobních procesů aditivní výroby (AM).                                                                                                                                                                                                     

Technologie VLM je výsledkem tříletého vývoje společnosti BCN3D. Technologie díky použití vysoce viskózních pryskyřic pro lepší mechanické vlastnosti výtisků a v kombinaci s vyšší produktivitou a dostupností uspokojí všechny požadavky na rozšíření výrobní autonomie.

„Má-li být 3D tisk budoucností výroby, podporou lokální produkce, efektivního řízení dodavatelských řetězců a udržitelnosti, půjdou všichni hráči v oboru tímto směrem,“ říká Xavier M. Faneca, generální ředitel BCN3D. „V BCN3D si myslíme, že nová technologie viskózní litografie (VLM) je prvním krokem k dosažení tohoto cíle. Chceme ukázat 3D tisk v novém světle tak, aby se stal centrálním bodem výroby.“

 

Číst dál...

Praha, 23. února 2022 

 

Podporujeme české studenty v soutěži Formula Student

CTU Cartech Formula Student III 

3D tiskové technologie umožňují týmům CTU Cartech a TU Brno Racing zjednodušit a urychlit proces vývoje závodního vozu a vejít se do stanoveného rozpočtu

Naše služby 3D tisku pomáhají studentským týmům CTU Cartech a TU Brno Racing zefektivnit vývoj a konstrukci závodních vozů a tím zvýšit jejich šance na úspěch v mezinárodní soutěži Formula Student. Použití technologií 3D tisku v nejrůznějších fázích vývoje a výroby týmům přinášejí významné finanční a časové úspory.

 

Číst dál...

Praha, 18. listopadu 

 
 
Uvádíme nový skener Revopoint POP

 

 3d scanner for oil paintings2

 

Mimořádná sestava pro běžné a každodenní 3D skenování

Jako zástupce společnosti Revopoint uvádíme nový skener POP pro stolní a ruční 3D skenování. Několikeré testování nás velmi překvapilo. POP skenuje skvěle a to ve všech módech - jako stolní s užitím rotační desky a jako ruční pro větší objeme skenovaného objektu. Přihlédneme-li k ceně hluboko pod 20 tis. Kč má POP sken mimořádně skvělou kvalitu! A co víc, volnost skenování - nepotřebujete připojení k PC/NB; postačí běžný SmartPhone s WiFi konektivitou. Ano! Můžete skenovat přímo do mobilu.

Číst dál...

Praha, 25. října 2021 

 
 
Rozšiřujeme v Praze showroom 3D technologií

 

 Elvira Abc3D showroom I low res

 

Přijďte se seznámit a otestovat všechna nejmodernější zařízení pro 3D tisk, 3D skenování a 3D modelování na jednom místě

V našem sídle v Praze 5 - Hlubočepích jsme otevřeli showroom zaměřený na prezentaci a praktické ukázky 3D technologií. Představíme Vám kompletní cyklus aditivní výroby od 3D skenování přes 3D modelování až po 3D tisk, který umožňuje změnit zaběhnutou praxi a zvýšit efektivitu jejich vývojových a výrobních procesů. 

Číst dál...

Praha, 15. září 2021 

 
 

BCN3D kupuje cloudovou platformu pro 3D tisk AstroPrint

 BCN3D-Astroprint

Nový software a cloudové nástroje vzniklé na základě akvizice zjednoduší práci a zvýší produktivitu i českých a slovenských uživatelů 3D tiskáren BCN3D

Společnost BCN3D, výrobce 3D tiskových řešení, získala formou akvizice dodavatele 3D tiskového softwaru AstroPrint.. Tato investice umožní BCN3D nejen využívat novou cloudovou platformu, ale také zkušený tým softwarových vývojářů k dalšímu rozvoji řešení v segmentu 3D tisku.

 

Číst dál...

×

TOP