Praha, 4. listopadu 2019

 

CREATOR3 AKCE

3D tiskárnu CREATOR3 nabízíme nyní za akční cenu 44.900,- Kč bez DPH. Více informací zde

Creator3 1 1


 

Praha 24.září 2019

 

Tiskárny Sigma vítězí v testech renomovaných webů 

                     Logo 200px negroSigma a SigmaX R19

V žebříčku sestavovaném časopisem All3DP byla 3D tiskárna Sigma vyhlášena jako nejlepší duální 3D tiskárna za rok 2019. Portál 3D Natives se zaměřil na tiskárnu SigmaX, která v testu rovněž dosáhla na hodnocení nejvyšší (9.00/10). Časopis CHIP označil Sigmu R19 jako jednu ze dvou nejlepších 3D tiskáren ve svém celosvětovém hodnocení. My to víme již dlouho a jsme rádi, že naše zkušenosti sdílí také žebříčky renomovaných webů. ELVIRA / Abc3D spolupracuje s výrobcem BCN3D řadu let. Na tiskárnách Sigma / SigmaX realizujeme mnoho tiskových zakázek a na český a slovenský trh jsme dodali stovky tiskáren Sigma / SigmaX. Stejně jako naši zákazníci, tak i naši 3D specialisté jsou nadšeni z kvality výtisků, multimateriálové všestrannosti, IDEX produktivity a spolehlivosti tiskáren.

Výrobce BCN3D stále vylepšuje a doplňuje funkcionalitu svých tiskáren, a to i na základě našich poznatků. V současné době pracujeme na tisku kovových modelů. Představte si, že cenově dostupné stolní tiskárny Sigma / SigmaX budou brzy umět tisknout plnohodnotné kovové modely!

Přijďte se podívat na náš stánek v Brně na MSV 2019. Ukážeme vám výtisky z kovu a plastu na demonstrativních složitých geometriích modelů. Více o vlastnostech naleznete na stránkách Sigma R19 a SigmaX R19 .

Odkazy na testy viz níže.

 

                                    BCN3D all3dp logo                       BCN3D 3d natives logo          BCN3D chip logo

                              BCN3D Sigma R19                         BCN3D SigmaX R19                          BCN3D SigmaX R19

                             recenze v angličtině                         recenze v angličtině                             recenze v němčině

 


 

 

Praha, 4. září 2019

 

 

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno

7. - 11. 10. 2019

 

 

Zveme vás k návštěvě našeho stánku v pavilonu A1. Představíme zde nejmodernější 3D technologie, 3D skenery a 3D software. Náš sortiment osloví nejrůznější konstrukční, výrobní a průmyslová odvětví. Pro mnohé z vás budou jistě zajímavé přednášky v rámci šestého ročníku odborné konference "Fórum aditivní výroby", jejímž jsme hlavním partnerem. Konference proběhne v úterý 8.10.2019 v kongresovém centru v pavilonu E.

Tisková zpráva ke stažení zde .

 

Jan Šmejcký
Manažer partnerské sítě Abc3D

 Mapa vystaviste

 


 Praha, 29. června 2019

  

BCN3D - využití technologie IDEX v praxi

video - české titulky

 

Farm Video SIGMAX R19 & SIGMA R19

Představení technologie IDEX (independent dual extruders) vyvinuté španělskou společností BCN3D spočívající v koncepci nezávislých tiskových hlav.

 

 

Praha, 19. května 2019

 

Vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře

Zveme vás k návštěvě našeho stánku č. 4 v hale F.

 

Veletrh Nitra 2019

 

 


 

Praha, 24. dubna 2019

 

3D tiskárna CREATOR3 nově v nabídce

Jak jsme již avízovali na výstavě 3dexpo, na trh přichází nová stolní 3D tiskárna CREATOR3 od čínského výrobce Flashforge. V distribuci bude od srpna 2019, nyní můžete využít PŘEDOBJEDNÁVKY za zvýhodněnou cenu, a to pouze do 24.5.2019  buď prostřednictvím eshopu Abc3D nebo nejbližšího partnera Abc3D.

 

creator


 

 

 

Praha, 13. dubna 2019

facebook logo          zsr instagram 3 2

  

 

Nyní nás najdete také na facebooku a instagramu.

 

 


 

 10 3DExpo logo

9. - 11. DUBNA 2019 VÝSTAVIŠTĚ PVA PRAHA LETŇANY

 

 

SEZNAMTE SE S NOVINKAMI 3D NAŽIVO !

Společnost ELVIRA v rámci partnerské sítě Abc3D letos představí na pražské výstavě 3Dexpo v Letňanech aktuální novinky 2019 ze světa 3D technologií.

Budete se moci seznámit s řadou 3D tiskových technologií, 3D skenery a 3D SW. Náš sortiment snadno osloví mnohá konstrukční, výrobní a průmyslová odvětví.

3D technologie pomáhají v mnohých aplikacích a mění desetiletí zaběhnuté postupy a zvyky. Umožňují vysoké úspory, variabilitu konstrukčních návrhů, nízkonákladovou výrobu a produktivitu, vytvoření dříve nemožných geometrických tvarů a flexibilitu ve všech krocích od návrhu, schvalovacího procesu až po finální výrobek.

Jako zástupce předních světových výrobců ukážeme technologie 3D tisku ve stovkách aplikovaných materiálů s mechanickou, teplotní a chemickou odolností.

V rozšířené skenovací prezentaci uvidíte, jak lze získat digitální data konkrétního modelu, převést je do CAD prostředí nebo je porovnat s očekávanými parametry.

Předvedeme unikátní voskovou 3D tiskovou technologii pro přesné slévárenské odlévání. Na konferenci v několika blocích rychle získáte přehled, jak měníme zaběhnutou praxi slévárenského průmyslu, rozšiřujeme možnosti, zvyšujeme produktivitu a šetříme náklady. Pozvali jsme nejen odborníky ze slévárenského prostředí, ale i z oboru vysoce detailního odlévání, kde je 20µ přesnosti na hranici kovářské míry.

A abych nezapomněl, přijde také historik, jenž léta studuje a vyučuje důsledky lidské činnosti,  které jsou základem našeho dnešního snažení ve smyslu „Kdo nezná a nepoučil se ze svého původu a historie, je odsouzen k opakování všech chyb s fatálním důsledkem“.

Pro další informace a získání VSTUPENKY ZDARMA sledujte naše Abc3D a 3Dexpo stránky.

Jan Šmejcký
Manager partnerské sítě Abc3D

 

 

   

 

DUBAI, Spojené arabské emiráty, 16. listopadu 2017

TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Emirates využívá 3D tisk technologie SLS pro výrobu částí kabin letadel pomocí tiskáren 3D Systems 

Společnost Emirates oznámila, že použila špičkovou technologii 3D tisku k výrobě komponentů pro letadlové kabiny. Letecká společnost dosáhla významného milníku v oblasti inovací tím, že použila technologii selektivního laserového sintrování (SLS). Pomocí nové a inovativní technologie 3D tisku, vytváří například kryty video monitorů. Jedním z nedávných úspěchů bylo získání certifikace EASA pro 3D výtisk ventilační mřížky kabiny. Její instalace pro palubní zkoušky proběhly koncem října 2017.

Ahmed Safa, senior viceprezident Emirates-Engineering Support Services, se domnívá, že patrně vše, co vidíte v kabině letadla, by mohlo být jednoho dne 3D tisknutelné. Zatím jsme však na počátku a postupujeme malými kroky k tomuto ideálu.

Společnost Emirates spolupracovala s americkým výrobcem 3D Systems, jeho partnery, evropským leteckým inženýrstvím a certifikační kanceláří pro získání první řady 3D výtisků (SLS) na 3D tiskárnách 3D Systems.
Na rozdíl od běžně používané technologie Fusion Deployment Modeling (FDM), technologie SLS využívá lasery, které spojují práškový plast do požadovaného tvaru definovaného 3D modelem. Tiskovým materiálem, pro rámečky monitorů kabin, je nový termoplast vyvinutý firmou 3D Systems - Duraform® ProX® FR1200. Má vynikající vlastnosti, odolnost vůči hořlavosti, vysokou kvalitu povrchu a je vhodný pro aplikace v leteckém průmyslu.
Jednou z hlavních výhod použití SLS je nízká cena výtisků a snížená hmotnost kombinovaná s optimalizací jejich pevnosti. Rámečky monitoru, které jsou 3D vytištěny pomocí SLS, mohou snížit hmotnost o 9 - 13% proti tradičně vyráběným komponentům nebo pomocí technologie FDM. Je to potenciál pro značné snížení emisí a nákladů na palivo při konsolidaci celého letadla společnosti Emirates. Navíc pomocí SLS lze tisknout současně více komponentů ve srovnání s jinými způsoby 3D tisku. To zvýší produktivitu a snižuje plýtvání suroviny při výrobě.

„Během posledních dvou let společnost Emirates Engineering aktivně testuje 3D tiskárny. 3D tisk je cesta ke zvýšení efektivity a produktivity" řekl Ahmed Safa. "Ověřovali jsme řadu dodavatelů pro 3D tisk prototypů částí kabin a nakonec jsme se rozhodli pro 3D Systems a UUDS. Technologie SLS má požadovaný potenciál pro snížení hmotnosti bez ohrožení strukturální integrity nebo designu." Zavedení 3D tisku přinese další výhody pro Emirates. Například efektivnější řízení skladových zásob tisíců náhradních dílů. Bude-li možné 3D tiskem zajistit součástky v krátkém čase dle potřeby, nebudeme muset udržovat velký inventář náhradních dílů anebo čekat na jejich dodání.

Originální zpráva Emirates, tisková zpráva 3D Systems.

Jan Šmejcký
Manager partnerské sítě Abc3D

 

            19 990 Kč

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz