Dodávky z e-shopu po 15.12.2019

Vzhledem k vytíženosti přepravních společností nemůžeme u objednávek uskutečněných po 15.12.2019 zaručit jejich dodání do konce letošního roku.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň a přejeme klidné vánoce.

 

vanocni snehulak


 

Praha, 4. listopadu 2019

 

CREATOR3 AKCE

3D tiskárnu CREATOR3 nabízíme nyní za akční cenu 44.900,- Kč bez DPH. Více informací zde

Creator3 1 1


 

Praha 24.září 2019

 

Tiskárny Sigma vítězí v testech renomovaných webů 

                     Logo 200px negroSigma a SigmaX R19

V žebříčku sestavovaném časopisem All3DP byla 3D tiskárna Sigma vyhlášena jako nejlepší duální 3D tiskárna za rok 2019. Portál 3D Natives se zaměřil na tiskárnu SigmaX, která v testu rovněž dosáhla na hodnocení nejvyšší (9.00/10). Časopis CHIP označil Sigmu R19 jako jednu ze dvou nejlepších 3D tiskáren ve svém celosvětovém hodnocení. My to víme již dlouho a jsme rádi, že naše zkušenosti sdílí také žebříčky renomovaných webů. ELVIRA / Abc3D spolupracuje s výrobcem BCN3D řadu let. Na tiskárnách Sigma / SigmaX realizujeme mnoho tiskových zakázek a na český a slovenský trh jsme dodali stovky tiskáren Sigma / SigmaX. Stejně jako naši zákazníci, tak i naši 3D specialisté jsou nadšeni z kvality výtisků, multimateriálové všestrannosti, IDEX produktivity a spolehlivosti tiskáren.

Výrobce BCN3D stále vylepšuje a doplňuje funkcionalitu svých tiskáren, a to i na základě našich poznatků. V současné době pracujeme na tisku kovových modelů. Představte si, že cenově dostupné stolní tiskárny Sigma / SigmaX budou brzy umět tisknout plnohodnotné kovové modely!

Přijďte se podívat na náš stánek v Brně na MSV 2019. Ukážeme vám výtisky z kovu a plastu na demonstrativních složitých geometriích modelů. Více o vlastnostech naleznete na stránkách Sigma R19 a SigmaX R19 .

Odkazy na testy viz níže.

 

                                    BCN3D all3dp logo                       BCN3D 3d natives logo          BCN3D chip logo

                              BCN3D Sigma R19                         BCN3D SigmaX R19                          BCN3D SigmaX R19

                             recenze v angličtině                         recenze v angličtině                             recenze v němčině

 


 

 

Praha, 4. září 2019

 

 

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno

7. - 11. 10. 2019

 

 

Zveme vás k návštěvě našeho stánku v pavilonu A1. Představíme zde nejmodernější 3D technologie, 3D skenery a 3D software. Náš sortiment osloví nejrůznější konstrukční, výrobní a průmyslová odvětví. Pro mnohé z vás budou jistě zajímavé přednášky v rámci šestého ročníku odborné konference "Fórum aditivní výroby", jejímž jsme hlavním partnerem. Konference proběhne v úterý 8.10.2019 v kongresovém centru v pavilonu E.

Tisková zpráva ke stažení zde .

 

Jan Šmejcký
Manažer partnerské sítě Abc3D

 Mapa vystaviste

 


 Praha, 29. června 2019

  

BCN3D - využití technologie IDEX v praxi

video - české titulky

 

Farm Video SIGMAX R19 & SIGMA R19

Představení technologie IDEX (independent dual extruders) vyvinuté španělskou společností BCN3D spočívající v koncepci nezávislých tiskových hlav.

 

 

Praha, 19. května 2019

 

Vystavujeme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře

Zveme vás k návštěvě našeho stánku č. 4 v hale F.

 

Veletrh Nitra 2019

 

 


 

Praha, 24. dubna 2019

 

3D tiskárna CREATOR3 nově v nabídce

Jak jsme již avízovali na výstavě 3dexpo, na trh přichází nová stolní 3D tiskárna CREATOR3 od čínského výrobce Flashforge. V distribuci bude od srpna 2019, nyní můžete využít PŘEDOBJEDNÁVKY za zvýhodněnou cenu, a to pouze do 24.5.2019  buď prostřednictvím eshopu Abc3D nebo nejbližšího partnera Abc3D.

 

creator


 

 

 

Praha, 13. dubna 2019

facebook logo          zsr instagram 3 2

  

 

Nyní nás najdete také na facebooku a instagramu.

 

 


 

 10 3DExpo logo

9. - 11. DUBNA 2019 VÝSTAVIŠTĚ PVA PRAHA LETŇANY

 

 

SEZNAMTE SE S NOVINKAMI 3D NAŽIVO !

Společnost ELVIRA v rámci partnerské sítě Abc3D letos představí na pražské výstavě 3Dexpo v Letňanech aktuální novinky 2019 ze světa 3D technologií.

Budete se moci seznámit s řadou 3D tiskových technologií, 3D skenery a 3D SW. Náš sortiment snadno osloví mnohá konstrukční, výrobní a průmyslová odvětví.

3D technologie pomáhají v mnohých aplikacích a mění desetiletí zaběhnuté postupy a zvyky. Umožňují vysoké úspory, variabilitu konstrukčních návrhů, nízkonákladovou výrobu a produktivitu, vytvoření dříve nemožných geometrických tvarů a flexibilitu ve všech krocích od návrhu, schvalovacího procesu až po finální výrobek.

Jako zástupce předních světových výrobců ukážeme technologie 3D tisku ve stovkách aplikovaných materiálů s mechanickou, teplotní a chemickou odolností.

V rozšířené skenovací prezentaci uvidíte, jak lze získat digitální data konkrétního modelu, převést je do CAD prostředí nebo je porovnat s očekávanými parametry.

Předvedeme unikátní voskovou 3D tiskovou technologii pro přesné slévárenské odlévání. Na konferenci v několika blocích rychle získáte přehled, jak měníme zaběhnutou praxi slévárenského průmyslu, rozšiřujeme možnosti, zvyšujeme produktivitu a šetříme náklady. Pozvali jsme nejen odborníky ze slévárenského prostředí, ale i z oboru vysoce detailního odlévání, kde je 20µ přesnosti na hranici kovářské míry.

A abych nezapomněl, přijde také historik, jenž léta studuje a vyučuje důsledky lidské činnosti,  které jsou základem našeho dnešního snažení ve smyslu „Kdo nezná a nepoučil se ze svého původu a historie, je odsouzen k opakování všech chyb s fatálním důsledkem“.

Pro další informace a získání VSTUPENKY ZDARMA sledujte naše Abc3D a 3Dexpo stránky.

Jan Šmejcký
Manager partnerské sítě Abc3D

 

 

   

 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz