×
 x 

Novinky

Praha, 10. června 2022 

Ve dnech 31.5. a 10.6. 2022 jsme pořádali "Den otevřených dveří" v našem Inovačním centru 3D technologií v Praze Hlubočepích.

BCN3D VLM Viscous Lithography Manufacturing 3DPrinting Resin VLM Prodrive Collage 
 Na konci roku 2019 jsme v nových prostorách v pražských Hlubočepech zřídili skvělý a důstojný prostor pro prezentaci 3D technologií.

Pak přišel COVID a nemohli jsme přijímat návštěvy. By se jeden zbláznil! Máme nejvtší nabídku 3D technologií na živo a nemůžeme / nesmíme jí ukázat.

Nepřejícný čas uplynul a konečně jsme mohli přivítat návštěvníky a ukázat co vše ve spektru 3D tisku, 3D skenu a 3D software je možné dosáhnout.

Oba dny navštívilo naše centrum velké množství zájemců až jsme občas dosahovali našich kapacitních (prezentačních) limitů. Vše jsme zvládli a po pravd jsme jsme byli následně velmi překvapeni objednávkami, které nám zaslali návštěvníci "Dne otevřených dveří" prostřednictvím našeho eShopu. 

Každý den získáváme v našem eShopu řadu objednávek, ale objednávky v ceně nad 100 tis Kč jsou výjimečné.

Děkujeme všem účastníkům a připravujeme další dny otevřených dveří. Holt prezentace našich 3D technologií v čarokrásném Prokopském údolí a v našich prostorách mají svou hodnotu a kouzlo.

 

 

 

Praha, 30. května 2022 

Zahajujeme distribuci předního výrobce profesionálních (metrologických a fotogrammetrických) 3D skenerů společnosti 3D Scantech pro CZ/SK trh.

BCN3D VLM Viscous Lithography Manufacturing 3DPrinting Resin VLM Prodrive Collage 
 

Společnost 3D Scantech je jedním z nejvtších výrobců profesionálních 3D ručních skenerů. 

SCANTECH CO., LTD je high-tech společnost specializující se od roku 2011 na vývoj, výrobu a prodej inteligentních 3D vizuálních měřících zařízení. Spolupracuje s několik evropskými výzkumnými a vývojovými centry zaměřenými na optickou metrologii. Je držitelem mnoha technologických patentů, jeho výzkumný a vývojový tým vyvinul řadu 3D digitálních zařízení s vlastním duševním vlastnictvím. Výrobky Scantech jsou dodávány do více než 50 zemí a regionů a slouží více než 5000 zákazníků. 3D měřící řešení Scantech využívají významné podniky a výzkumné instituce, jako jsou Boeing, NASA, COMAC, BMW, Volkswagen, GM, Apple, Siemens, JCB a Sany.

Scantech reprezentuje 3D skenery s metrologickými, fotogrammetrickými funkcemi s integrací infračervených a modrých laserových paprsků a dalším příslušenstvím jako jsou dotykové sondy pro měření hlubokých děr a nerovností povrchu. Nabízí velmi rychlé a přesné 3D skenování objektů v rozměrech 10 m a více.

 „Scantech je jeden z největších světových výrobců ručních 3D skenerů, který konkuruje špičce tohoto oboru,“ říká Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira. „Již při úvodní prezentaci jsme byli mile překvapeni rychlostí a přesností skenování a následnými možnostmi zpracování v softwaru ScanViewer. Produkty Scantech nyní skvěle doplňují naší současnou nabídku 3D skenerů.

Více o této novince a dalších produktech Scantech lze získat na této webové stránce.

 

Praha, 14. března 2022 

BCN3D uvádí na trh Viscous Lithography Manufacturing (VLM), novou technologii 3D tisku na bázi pryskyřice

BCN3D VLM Viscous Lithography Manufacturing 3DPrinting Resin VLM Prodrive Collage 
 

BCN3D nabízí plnou kontrolu nad životním cyklem aditivní výroby (AM)

BCN3D, výrobce 3D tiskových řešení, představil Viscous Lithography Manufacturing (VLM), novou technologii 3D tisku. Tato premiérově představená technologie naplňuje vizi BCN3D o rozšíření výrobní autonomie zajišťující všem výrobcům plnou kontrolu nad každou fází jejich výrobních procesů aditivní výroby (AM).                                                                                                                                                                                                     

Technologie VLM je výsledkem tříletého vývoje společnosti BCN3D. Technologie díky použití vysoce viskózních pryskyřic pro lepší mechanické vlastnosti výtisků a v kombinaci s vyšší produktivitou a dostupností uspokojí všechny požadavky na rozšíření výrobní autonomie.

„Má-li být 3D tisk budoucností výroby, podporou lokální produkce, efektivního řízení dodavatelských řetězců a udržitelnosti, půjdou všichni hráči v oboru tímto směrem,“ říká Xavier M. Faneca, generální ředitel BCN3D. „V BCN3D si myslíme, že nová technologie viskózní litografie (VLM) je prvním krokem k dosažení tohoto cíle. Chceme ukázat 3D tisk v novém světle tak, aby se stal centrálním bodem výroby.“

 

Číst dál...

Praha, 23. února 2022 

 

Podporujeme české studenty v soutěži Formula Student

CTU Cartech Formula Student III 

3D tiskové technologie umožňují týmům CTU Cartech a TU Brno Racing zjednodušit a urychlit proces vývoje závodního vozu a vejít se do stanoveného rozpočtu

Naše služby 3D tisku pomáhají studentským týmům CTU Cartech a TU Brno Racing zefektivnit vývoj a konstrukci závodních vozů a tím zvýšit jejich šance na úspěch v mezinárodní soutěži Formula Student. Použití technologií 3D tisku v nejrůznějších fázích vývoje a výroby týmům přinášejí významné finanční a časové úspory.

 

Číst dál...

Praha, 18. listopadu 

 
 
Uvádíme nový skener Revopoint POP

 

 3d scanner for oil paintings2

 

Mimořádná sestava pro běžné a každodenní 3D skenování

Jako zástupce společnosti Revopoint uvádíme nový skener POP pro stolní a ruční 3D skenování. Několikeré testování nás velmi překvapilo. POP skenuje skvěle a to ve všech módech - jako stolní s užitím rotační desky a jako ruční pro větší objeme skenovaného objektu. Přihlédneme-li k ceně hluboko pod 20 tis. Kč má POP sken mimořádně skvělou kvalitu! A co víc, volnost skenování - nepotřebujete připojení k PC/NB; postačí běžný SmartPhone s WiFi konektivitou. Ano! Můžete skenovat přímo do mobilu.

Číst dál...

×

TOP