×
 x 

Novinky

Praha, 22. listopadu 2020
Vystavovali jsme 3D technologie na virtuálním veletrhu

logo-vyroba-forem.png

Vzhledem k "pandemické" situaci jsme využili příležitosti prezentovat možnosti 3D tisku v oboru výroby forem, voskových a dalších masterů vhodných pro zaformování. 3D tisk rozšiřuje možnosti ve slévárenském průmyslu - zejména v oblasti malosériové výroby a ověření zkušebního prototypu pro výrobu finální a ověřené formy sériové produkce.
Virtuální veletrh "Výroba forem 2020" se konal ve dnech 24-26. listopadu a stánek s jeho nabídkou bude ještě další 3 měsíce přístupný. Zajímá-li vás téma výroba forem, slévárenství, přesné odlévání voskových modelů, teplotně odolné master modely - jste tu správně ...

Číst dál...

Praha, 20. října 2020
BCN3D nové 3D tiskárny jsou dostupné pro CZ/SK uživatele

Naskladnili jsme první dodávku 3D tiskáren BCN3D Technologies - Epsilon W50, Epsilon W27, Sigma D25 a nové technické BCN3D filamenty. Podívejte se na kompletní přehled nových 3D tiskáren BCN3D, příslušenství a materiálů zde.

28 bcn3d professional 3d printers portfolio 2020 epsilon series sigma series 1600x711

Praha, 1. září 2020
BCN3D Technologies uvede na trh nové 3D tiskárny

BCN3D Technologies uvede 17. září v 15:00 prostřednictvím on-line přenosu novou řadu 3D tiskáren. V dějinách BCN3D půjde o největší představení novinek. V tomto celosvětovém přenosu (v AJ) se seznámíte s novými zařízeními a novými technickými materiály - filamenty. Buďte u toho - registrace.

Logo 200px horizontal negro

 

Praha, 24. července 2020
Filamenty FiloAlfa nyní v barvě na přání

Nově nabízíme možnost individuálního zhotovení barevných variant některých druhů filamentů FiloAlfa (ABS, ABSpeciale, PLA, ALFAPLUS, HIPS, PET-G, PC/ABS, FILOFlex, n-ASA) na přání zákazníka. V objednávce je třeba specifikovat název barvy dle vzorníku PANTONE. Poptávku na konkrétní materiál zašlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

FiloAlfa barva na miru

Praha 20. února 2020
 

3D Technologie pomáhají archeologům a památkářům
Náš tým spolupracuje s Národním památkovým ústavem na vytvoření replik vykopávek z 13. století !
Archeologické nálezy pocházejí ze Státního hradu Bezděz. Výzkumy byly prováděny Územním odborným pracovištěm NPÚ v Liberci. Jedná se o středověké artefakty ze zásypů kleneb tzv. Manského paláce.

Číst dál...

×

TOP