×
 x 

Novinky

Praha, 18. listopadu 

 
 
Uvádíme nový skener Revopoint POP

 

 3d scanner for oil paintings2

 

Mimořádná sestava pro běžné a každodenní 3D skenování

Jako zástupce společnosti Revopoint uvádíme nový skener POP pro stolní a ruční 3D skenování. Několikeré testování nás velmi překvapilo. POP skenuje skvěle a to ve všech módech - jako stolní s užitím rotační desky a jako ruční pro větší objeme skenovaného objektu. Přihlédneme-li k ceně hluboko pod 20 tis. Kč má POP sken mimořádně skvělou kvalitu! A co víc, volnost skenování - nepotřebujete připojení k PC/NB; postačí běžný SmartPhone s WiFi konektivitou. Ano! Můžete skenovat přímo do mobilu.

Číst dál...

Praha, 25. října 2021 

 
 
Rozšiřujeme v Praze showroom 3D technologií

 

 Elvira Abc3D showroom I low res

 

Přijďte se seznámit a otestovat všechna nejmodernější zařízení pro 3D tisk, 3D skenování a 3D modelování na jednom místě

V našem sídle v Praze 5 - Hlubočepích jsme otevřeli showroom zaměřený na prezentaci a praktické ukázky 3D technologií. Představíme Vám kompletní cyklus aditivní výroby od 3D skenování přes 3D modelování až po 3D tisk, který umožňuje změnit zaběhnutou praxi a zvýšit efektivitu jejich vývojových a výrobních procesů. 

Číst dál...

Praha, 15. září 2021 

 
 

BCN3D kupuje cloudovou platformu pro 3D tisk AstroPrint

 BCN3D-Astroprint

Nový software a cloudové nástroje vzniklé na základě akvizice zjednoduší práci a zvýší produktivitu i českých a slovenských uživatelů 3D tiskáren BCN3D

Společnost BCN3D, výrobce 3D tiskových řešení, získala formou akvizice dodavatele 3D tiskového softwaru AstroPrint.. Tato investice umožní BCN3D nejen využívat novou cloudovou platformu, ale také zkušený tým softwarových vývojářů k dalšímu rozvoji řešení v segmentu 3D tisku.

 

Číst dál...

Praha, 10. srpen 2021
Nová řáda 3D tiskáren Phenom s technologií MSLA!
 
 
Peopoly_logo_cele.png
 
 
Uvádíme velkoformátovanou a cenově dostupnou 3D tiskovou technologii MSLA (LCD+LED) od výrobce Peopoly. 3D tiskárny Phenom nabízí vysokou kvalitu povrchu, detailu a mimořádnou velikost tištěných dílů z materiálů na bázi pryskyřice / resinu. Nabídku tiskového materiálu budeme v roce 2021 průběžně rozšiřovat. Již nyní lze tisknout odolným a čirým materiálem v mimořádné kvalitě.

Úspěšně jsme otestovali spolehlivost tisku a kvalitu výtisků. Výtisky předčily naše očekávání ...

Číst dál...

Praha, 15. června 2021 

 
 
Smart Cabinet zvyšuje výkonnost 3D tiskáren
 

 BCN3D Epsilon Series professional 3D Printer SC Smart Cabinet A

 
 

Nový doplněk udržuje vlhkost na optimální úrovni a eliminuje rizika ztráty tiskové úlohy

Představujeme Smart Cabinet (SC), doplněk ekosystému 3D tiskáren řady BCN3D Epsilon. Smart Cabinet poskytuje uživatelům 3D tiskáren Epsilon W50 a Epsilon W27 spolehlivé a vlhkosti odolné úložiště cívek filamentů, záložní zdroj UPS pro zajištění provozu při výpadku proudu a další benefity.

Číst dál...

×

TOP