×
 x 

Produkční 3D tiskárny

Jsou určené pro výrobu přesných návrhů prototypů pro ověření v provozu a pro produkční výrobu. Doplní a někdy mohou nahradit konvenční výrobu. Technologie SLS, SLA a DMP tisknou z odolných materiálů převážně na bázi plastu a kovu. Některé materiály je možné využít přímo pro odlévání nebo výrobu masterů pro formování. V průmyslovém nasazení jsou tyto a jejich předchůdci ověřeny více než dvěma desítkami let.

ProX 950

PRŮMYSLOVÁ SLA PRO EXTRÉMNĚ VELKÉ VÝTISKY
Model 950 je dvojnásobně větším sourozencem modelu ProX800. Extrémně velká stavební komora vytiskne model až do velikosti 1500 x 750 x 550 mm. To není tisková chyba nebo překlep. Výtisk může mít skutečně velikost až půldruhého metru. Přesnost a detail výtisku zůstává opět neměnný v celé ploše. O tuto nespornou přednost se společně se zachování rychlosti starají dvě výkonné laserové jednotky.

> Více informací
ProX 950 SLA System with RDM

ProX 800

PRŮMYSLOVÁ SLA PRO VELKÉ VÝTISKY
3D Systems, jako vynálezce technologie SLA (stereo litografie) soustřeďuje do modelu ProX 800 všechny technické vymoženosti mnoha svých patentů a vynálezů. Velká stavební komora vytiskne model až do velikosti 650 x 750 x 550 mm bez kompromisu přesnosti a detailu. Na rozdíl od většiny jiných výrobců podobných zařízení je ProX 800 přesná v celé ploše vrstvy a nedochází ke změně přesnosti směrem od středu k okrajům výtisku. Disponuje velkým výběrem odolných tiskových materiálu. Například Accura Bluestone odolává téměř 300°C.

> Více informací
ProX 800 SLA System with MDM (full depth)

ProX SLS 6100

DOSTUPNÝ AUTOMATIZOVANÝ SLS 3D TISK
Konstrukčně revoluční systém technologie SLS pro přesný a nenákladný tisk plastovým práškem ve stavební komoře 381 x 330 x 460 mm. Výtisky dosahují, oproti konkurenčním technologiím, vysoké přesnosti a spolehlivé pevnosti ve všech osách XYZ. ProX 6100 je navíc uživatelsky přívětivý pro ovládání a manipulaci s minimem prašnosti. Škála tiskových materiálů nabízí pevné, flexibilní, teplotně a chemicky odolné. Nekompromisní kvalita s provozně materiálovou cenovkou podobnou technlogii FFF.

> Více informací
ProX 6100 SLS

sPro 140 SLS

VELKÝ VÝKON TECHNOLOGIE SLS
Velký stavební prostor 550 x 550 x 460 mm společně s rychlostí tisku až 3L / h, předurčuje tuto 3D tiskárnu pro výrobu velkých modelů nebo velkého množství menších. Velký stavební prostor předpokládá, že jeho kapacita bude příslušně provozně využita. K dispozici jsou rychle tisknutelné materiály DuraForm® ProX, jejichž doplňování v průběhu tisku je automatické.

> Více informací
sPro 140 SLS

sPro 230 SLS

NEJVĚTŠÍ SLS VE SVÉ TŘÍDĚ
Zástupce největšího stavebního prostoru technologie SLS uspokojí požadavky na výrobu skutečně velkých výtisků. Stavební prostor 550 x 550 x 750 mm je předurčen pro speciální aplikace velkých modelů v rozměrové přesnosti, provozní stálosti, povrchové kvalitě a vyobrazeného detailu. Termoplastické materiály DuraForm® ProX nabízí variabilitu vlastností včetně odolnosti, houževnatosti, teplotní a chemické odolnosti.

> Více informací
sPro 230 SLS

DMP 100 Flex

ZÁKLADNÍ MODEL PŘESNÉHO KOVOVÉHO TISKU
Přímý tisk kovovým práškem (DMP – direct metal printing) je zpravidla využíván pro získání kovového modelu s tvarovou konstrukcí, kterou nelze nebo jen při vyšších nákladech, konvenční odlévací nebo třískovou metodou vyrobit. DMP Flex 100 je průmyslová a laboratorní 3D tiskárna určené pro výrobu menších modelů do rozměru 10 x 10 x 9 cm.

> Více informací
DMP Flex 100 Direct Metal 3D Printing Systém

DMP 350 Flex

FLEXIBILNÍ A PŘESNÝ KOVOVÝ TISK
Průmyslová robustní 3D tiskárna technologie DMP (Direct Metal Printing) s velkou stavební komorou 275 x 275 x 420. Unikární kontejnerový systém umožňuje snadnou a hlavně rychlou změnu tiskového materiálu. Přípravu tisku a tisk samotný ve vakuovém prostředí, řídí speciálně vyvinutý SW 3D Xpert. K dispozici je řada kovových prášků řady LaserForm® jako jsou slitiny hliníku, nástrojová a nerezová ocel a slitiny Cobaltu, Niklu.

 

DMP Flex 350B Direct Metal 3D Printing Systém

DMP 350 Factory

FLEXIBILNÍ A PŘESNÝ KOVOVÝ TISK S PLNÝM MANAGEMENTEM PRÁŠKU
Průmyslová robustní 3D tiskárna technologie DMP (Direct Metal Printing) s velkou stavební komorou 275 x 275 x 420. Unikární kontejnerový systém, pro snadnou a rychlou změnu prášku je doplněn o jednotku jeho komplexního řízení (Powder Management). DMP Factory 350 se tak praktická stává tiskovým automatem pro přímí tisk kovovým práškem. Řada prášků LaserForm® disponuje různými materiály se specifickými vlastnostmi. Celý proces včetně přípravy řídí speciálně vyvinutý SW 3D Xpert.

DMP Factory 350B Direct Metal 3D Printing Systém
×

TOP