×
 x 

Produkční 3D tiskárny

Jsou určené pro výrobu přesných návrhů prototypů pro ověření v provozu a pro produkční výrobu. Doplní a někdy mohou nahradit konvenční výrobu. Technologie SLS, SLA a DMP tisknou z odolných materiálů převážně na bázi plastu a kovu. Některé materiály je možné využít přímo pro odlévání nebo výrobu masterů pro formování. V průmyslovém nasazení jsou tyto a jejich předchůdci ověřeny více než dvěma desítkami let.

DMP 350 Flex

FLEXIBILNÍ A PŘESNÝ KOVOVÝ TISK
Průmyslová robustní 3D tiskárna technologie DMP (Direct Metal Printing) s velkou stavební komorou 275 x 275 x 420. Unikární kontejnerový systém umožňuje snadnou a hlavně rychlou změnu tiskového materiálu. Přípravu tisku a tisk samotný ve vakuovém prostředí, řídí speciálně vyvinutý SW 3D Xpert. K dispozici je řada kovových prášků řady LaserForm® jako jsou slitiny hliníku, nástrojová a nerezová ocel a slitiny Cobaltu, Niklu.

 

DMP Flex 350B Direct Metal 3D Printing Systém

DMP 350 Factory

FLEXIBILNÍ A PŘESNÝ KOVOVÝ TISK S PLNÝM MANAGEMENTEM PRÁŠKU
Průmyslová robustní 3D tiskárna technologie DMP (Direct Metal Printing) s velkou stavební komorou 275 x 275 x 420. Unikární kontejnerový systém, pro snadnou a rychlou změnu prášku je doplněn o jednotku jeho komplexního řízení (Powder Management). DMP Factory 350 se tak praktická stává tiskovým automatem pro přímí tisk kovovým práškem. Řada prášků LaserForm® disponuje různými materiály se specifickými vlastnostmi. Celý proces včetně přípravy řídí speciálně vyvinutý SW 3D Xpert.

DMP Factory 350B Direct Metal 3D Printing Systém
×

TOP