×
 x 

3D služby a nabídka

Zakázkový 3D sken

MESH, KONTROLA I SCAN-BASED-DESIGN
Využijte našich služeb v oblasti 3D skenování. Základní službou je výstup z profesionálního skeneru v trojúhelníkové síti (mesh). Umíme rovněž z naskenovaného mesh pro vás vytvořit parametrický CAD model. Lze si také objednat službu „kontrolu kvality“, kdy dokážeme naskenovaná data porovnat s referenčním tvarem a vytvořit příslušný report odchylek vč. barevné mapy odchylek, či GD&T analýzy. 
> Více informací
3D Skenování, tvorba, úprava

Školení a semináře 3D

KURZY VÝUKY A SEMINÁŘE
Vypisujeme semináře s různými tématy oboru 3D. Seznámíte se zde s jednotlivými články řetězu 3D – tisk, skenování a modelování. Pořádáme také výukové kurzy, zaměřené převážně na modelování a skenování a přípravu 3D tisku. Na požádání jsme připraveni vytvořit výukový program na téma, které vás zajímá. 
> Více informací
3D Prezentace, seminář

Servis a podpora (3D)

29 LET POSKYTUJEME SERVISNÍ SLUŽBY
29 let přímých dodávek techniky zákazníkům vždy doprovázíme servisními službami a podporou. Za téměř tři desítky let jsme vyvinuli propracovaný systém umožňující provádět kvalitní a rychlé zásahy doplněné o pravidelnou údržbu. Naše servisní smlouvy pomáhají zajistit dlouhodobé záruky a minimalizují případné poruchy a odstávky.
3D Servis, oprava, podpora

Zakázkový 3D tisk

MÁME K DISPOZICI NEJŠIRŠÍ NABÍDKU 3D TECHNOLOGIÍ
Obraťte se na nás s poptávkou tisku vašich dílů včetně konkrétních požadavků na vzhled či materiálové vlastnosti. Každá poptávka bude individuálně konzultována s naším zkušeným týmem, který vám pomůže vybrat správnou technologii, jež nejlépe vyhoví konkrétní aplikaci. K dispozici máme sedm tiskových technologií a stovky materiálů.

> Více informací
3D Zakázkový tisk
×

TOP