×
 x 

3D služby a školení

Zakázkový 3D tisk

MÁME K DISPOZICI NEJŠIRŠÍ NABÍDKU 3D TECHNOLOGIÍ
Obraťte se na nás s poptávkou tisku vašich dílů včetně konkrétních požadavků na vzhled či materiálové vlastnosti. Každá poptávka bude individuálně konzultována s naším zkušeným týmem, který vám pomůže vybrat správnou technologii, jež nejlépe vyhoví konkrétní aplikaci. K dispozici máme sedm tiskových technologií a stovky materiálů.

> Více informací
3D Zakázkový tisk

Zakázkový 3D sken

MESH, KONTROLA I SCAN-BASED-DESIGN
Využijte našich služeb v oblasti 3D skenování. Základní službou je výstup z profesionálního skeneru v trojúhelníkové síti (mesh). Umíme rovněž z naskenovaného mesh pro vás vytvořit parametrický CAD model. Lze si také objednat službu „kontrolu kvality“, kdy dokážeme naskenovaná data porovnat s referenčním tvarem a vytvořit příslušný report odchylek vč. barevné mapy odchylek, či GD&T analýzy. 
> Více informací
3D Skenování, tvorba, úprava

Zakázkový 3D návrh

NA ZADÁNÍ VYTVOŘÍME CAD MODEL
Nemáte k dispozici soubor s CAD modelem nebo jej nedokážete vytvořit? Zašlete nám výkres 2D s rozměry a my vám 3D model vytvoříme. Pokud nemáte k dispozici výkres a jen objekt, můžeme tuto službu kombinovat se skenováním. Zašlete nám své požadavky - s naší kompletní nabídkou služeb můžete vaše představy prakticky považovat za splněné.
> Více informací
3D Modelování, zakázkový návrh

Školení a semináře 3D

KURZY VÝUKY A SEMINÁŘE
Vypisujeme semináře s různými tématy oboru 3D. Seznámíte se zde s jednotlivými články řetězu 3D – tisk, skenování a modelování. Pořádáme také výukové kurzy, zaměřené převážně na modelování a skenování a přípravu 3D tisku. Na požádání jsme připraveni vytvořit výukový program na téma, které vás zajímá. 
> Více informací
3D Prezentace, seminář

3D analýza

PROFITUJTE Z 3D TECHNIKY S 3D TECHNIKOU
Zařadit 3D technologie do výrobního nebo konstrukčního procesu je závislé na skutečném přínosu. Nahrazení nebo doplnění současného vybavení 3D technologiemi může být vyvoláno zcela konkrétním požadavkem. Je ale možné, že ve vašem podniku existuje produktivní uplatnění, kterého si zatím nikdo nepovšiml. Častým výsledkem 3D analýzy je právě objevení dosud skrytých možností.
> Více informací
3D Analytické služby

Servis a podpora (3D)

29 LET POSKYTUJEME SERVISNÍ SLUŽBY
29 let přímých dodávek techniky zákazníkům vždy doprovázíme servisními službami a podporou. Za téměř tři desítky let jsme vyvinuli propracovaný systém umožňující provádět kvalitní a rychlé zásahy doplněné o pravidelnou údržbu. Naše servisní smlouvy pomáhají zajistit dlouhodobé záruky a minimalizují případné poruchy a odstávky.
3D Servis, oprava, podpora
×

TOP