Osobní a stolní 3D tiskárny

Využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Vyznačují se skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.


Finder3FinderSimplify B02

NESMÍRNĚ RYCHLÁ, TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA

Tiskárna FINDER je ideální pro vstup do světa 3D tisku. Vytiskněte si něco pro domácnost, do dílny, do školy a vlastně všechno co, Vás napadne, fantazii se meze nekladou. FINDER je skutečně dostupný pro každého!!!!! 

> Více informací


Cube®

3D TISK. SKUTEČNÝ. SNADNÝCube

Vytiskněte si pro sebe a svou radost vše, co si sami vytvoříte s 3D tiskárnou Cube. Navrženou přesně pro vaši domácnost, jednoduchou v používání, výkonnou a rychlou, bezpečnou pro děti, přesně to co každý ocení.

> Více informací


dreamerSimplify B02Dreamer

DOSTUPNÁ POLOPROFESIONÁLNÍ 3D TISKÁRNA

Dvoutrysková 3D tiskárna Dreamer otvírá svět multimateriálového tisku. Vyhřívaná podložka a uzavřená stavební komora optimalizuje využití širokého spektra tiskových materiálů. Snadné ovládání grafickým dotykovým displejem, předurčuje Dreamer pro všestranné použití.
> Více informací


Sigma R1704 Sigma

MULTIMATERIÁL, NEZÁVISLÉ TRYSKY A VELKÁ STAVEBNÍ KOMORASimplify B02

BCN3D Sigma je skvělá volba pro profesionála nebo pokročilého uživatele, který chce posunout své
možnosti zase o krok výš. Sigma tiskne přesně a rychle prakticky všemi dostupnými druhy filamentů. Má nezávislý otevřený systém filamentů, velký stavební prostor a může tisknout různými průměry trysek.

> Více informací


CubePro

CubeProTM

3D TISK. SKUTEČNĚ PROFESIONÁLNÍ.

Pracujte chytře, hrajte tvrdě a tiskněte produktivně pomocí 3D tiskárny CubePro, navržené pro profesionály 3D tisku. 3D tiskárna CubePro umožňuje snadný tisk více materiály, třemi barvami současně při vysokém rozlišení 70 mikronů tenké vrstvy. Její tiskový prostor s kontrolovanou teplotou a největším objemem ve své třídě posunuje váš tisk na skutečně vyšší úroveň.

> Více informací


Další informace

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

19. - 23.9. 2017 - výstava FOR ARCH

9. - 13.10. 2017 - Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz