Osobní a stolní 3D tiskárny

Využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Vyznačují se skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.

Finder2

Simplify B02Finder

NESMÍRNĚ RYCHLÁ, TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA      

Tiskárna FINDER je ideální pro vstup do světa 3D tisku. Vytiskněte si něco pro domácnost, do dílny,
do školy a vlastně všechno co, Vás napadne, fantazii se meze nekladou. FINDER je skutečně dostupný pro každého!!!!! 

> Více informací

Cube®

3D TISK SKUTEČNÝ, SNADNÝ

Vytiskněte si pro sebe a svou radost vše, co si sami vytvoříte s 3D tiskárnou Cube. Navrženou přesně pro vaši domácnost, jednoduchou v používání, výkonnou a rychlou, bezpečnou pro děti, přesně to co každý ocení.

> Více informací

88
Inventor II

Inventor II

Simplify B02INTELIGENTNÍ, VELMI TICHÁ A RYCHLÁ 3D TISKÁRNA

Mladší „bratr“ oblíbené a úspěšné 3D tiskárny Finder se jmenuje Inventor II. Disponuje mnohými vylepšeními a větší stavební komorou. Ta je navíc plně zakrytovaná. Uzavřená stavební komora přispívá k ještě lepším tiskovým výsledkům, skvělou kvalitou povrchů tištěných modelů a ještě více izoluje tiskový hluk.

> Více informací

 

Simplify B02

Sigma R17                                                             

MULTIMATERIÁL, NEZÁVISLÉ TRYSKY A VELKÁ STAVEBNÍ KOMORA

BCN3D Sigma je skvělá volba pro profesionála nebo pokročilého uživatele, který chce posunout své možnosti zase o krok výš. Sigma tiskne přesně a rychle prakticky všemi dostupnými druhy filamentů. Má nezávislý otevřený systém filamentů, velký stavební prostor a může tisknout různými průměry trysek.

> Více informací

IMG 9867 midsize levá
01 SigmaX  

SigmaX

 
Novinka z dílny BCN3D přináší velký rozměr 3D tisku v neobvykle příznivé cenové hladině a dalších produktivních předností. Nezávislé tiskové trysky umožní v rychlém čase zhotovit ve vysoké kvalitě tisku téměř půlmetrový výtisk nebo v jednom tiskovém cyklu dva shodné či zrcadlové výtisky.

> Více informací

 

 

CubeProTM

3D TISK. SKUTEČNĚ PROFESIONÁLNÍ.

Pracujte chytře, hrajte tvrdě a tiskněte produktivně pomocí 3D tiskárny CubePro, navržené pro profesionály 3D tisku. 3D tiskárna CubePro umožňuje snadný tisk více materiály, třemi barvami současně při vysokém rozlišení 70 mikronů tenké vrstvy. Její tiskový prostor s kontrolovanou teplotou a největším objemem ve své třídě posunuje váš tisk na skutečně vyšší úroveň.

> Více informací

12044 1

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz