Osobní a stolní 3D tiskárny

Mnohdy je těžké dělit cílové využití. I nejjednodušší 3D tiskárnu využije konstruktér profesionál pro rychlý náhled svého prototypu, domácí kutil a modelář pro vytvoření modelu nebo škola pro hromadné vybavení 3D tiskové učebny. Osobní a stolní 3D tiskárny se vyznačují skromným prostorovým nárokem, jednoduchým ovládáním a snadným nenákladným provozním použitím – lze je zpravidla umístit na běžný pracovní stůl. Mají nízké pořizovací a provozní náklady, které nikterak neovlivňují kvalitu výtisku v tomto segmentu očekávanou.

 

Finder2  

Simplify B02FlashForge Finder

SPOLEHLIVÁ, TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA      

Tiskárna FINDER je ideální pro vstup do světa 3D tisku. Snadno se obsluhuje, je nenáročná na prostor, na provoz a při tisku je velmi tichá. Za zlomek nákladů tiskne modely, které si navrhnete třeba pro domácnost, do dílny, školy a vlastně všechno, co budete potřebovat. FINDER je velmi přesný a dostupný pro každého.

> Více informací

3D Systems Cube3®

3D TISK SKUTEČNÝ, SNADNÝ

Vytiskněte si svůj model pomocí dvou trysek 3D tiskárnou Cube3. Je navržena pro snadné a rychlé použití tak, že snadněji to snad již nejde. Žádné výpočty, minimální nastavování parametrů, přehledné grafické ovládání v každém kroku. To je 3D tisk pro hobby, domácnost a bezpečnost pro vaše děti.

> Více informací

88
Inventor II

FlashForge Inventor IIs

Simplify B02TICHÁ A PŘESNÁ 3D TISKÁRNA S UZAVŘENÝM TISKOVÝM PROSTOREM

Mladší „bratr“ oblíbené a úspěšné 3D tiskárny Finder se jmenuje Inventor II. Disponuje mnohými vylepšeními a větší stavební komorou. Ta je navíc plně zakrytovaná a přispívá k ještě lepším tiskovým výsledkům, skvělou kvalitou povrchů tištěných modelů a ještě více izoluje tiskový hluk. Navic disponuje kamerou vzdáleného dohledu a aktivním HEPA filtrem.

> Více informací

 

 

 

Simplify B02FlashForge Adventurer3

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA

Adventurer3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

> Více informací

01 Adventurer3

 

02 GuiderIIS 06 ot  

FlashForge Guider IISSimplify B02

VYHŘÍVANÁ DESKA VE VĚTŠÍ A UZAVŘENÉ STAVEBNÍ KOMOŘE

3D tiskárna Guider IIS je přímo z výroby vybavena vyhřívanou deskou, HEPA filtrem a on-line kamerou. Větší stavební komora je uzavřená a umožňuje vytvářet velké výtisky v široké paletě tiskových materiálů. Prostřednictvím internetu lze kamerou sledovat tiskový průběh třeba na vašem mobilním telefonu.

> Více informací

 

Simplify B02BCN3D Sigma R19

MULTIMATERIÁL, NEZÁVISLÉ DVĚ TRYSKY A VYHŘÍVANÁ DESKA

BCN3D Sigma R19 je třetí generace oblíbené stolní profesionální 3D tiskárny. Kromě stálých výhod, jako je skutečný multimateriálový tisk, pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav, byla Sigma R19 doplněna mnoha vylepšeními, kompletně přepracovaným firmware a novými komponenty jako jsou extrudery BondTech a trysky E3D.

> Více informací

04 Sigma
01 SigmaX  

BCN3D SigmaX R19Simplify B02

MULTIMATERIÁL, DVĚ NEZÁVISLÉ TRYSKY, VYHŘÍVANÁ DESKA A VELKÝ PROSTOR 

Novinka z roku 2018 přichází v novém provedení R19. Jako její sourozenec (Sigma R19) disponuje všemi novými vylepšeními a funkcemi. Navíc nabízí dvojnásobný stavební prostor a komfortní plochu při současném tisku shodných modelů (režim Copy) nebo zrcadlově obrácených (režim Mirror).

> Více informací

 

O webu ABC 3D

3D tisk, 3D sken a 3D technologie vůbec jsou velmi populární a naším cílem je tento obor zpřístupnit pro nejširší možnou skupinu zájemců. Schopnost tvořit je oborově nezávislá a 3D technologie mohou být významným nástrojem. Naše nabídka a semináře vás seznámí s 3D světem a technologiemi se skutečným uplatněním. Můžete se spojit s nejbližším abc3D partnerem, navštívit jeho prezentaci nebo se na něco zeptat. Může vám také vše naživo ukázat a přímo před vámi poroste výtisk až do finální podoby. Nebudete moci utrhnout oči, zapomenete na oběd, večeři i pivo s přáteli. Uvidíte, jak se to všechno dělá a budete to chtít.

Dodací podmínky

se řídí dodacími podmínkami každého abc3D partnera. Obecně se řídí podmínkami zde

Termíny akcí

Školení

Ve službách v nabídce školení najdete seznam seminářů, které pořádáme. Pokud máte o nějaký z nabízených zájem, kontaktujte nás na vic@abc3d.cz