×
 x 

BCN3D Cloud

Spravujte své 3D tiskárny a získávejte informace o jejich provozu, ať jste kdekoli. Cloud BCN3D zefektivňuje pracovní postup 3D tisku. Umožňuje přímo odesílat tiskové úlohy odkudkoli, sledovat tiskárnu nebo skupinu tiskáren, i když jsou umístěny na různých místech. Informace můžete snadno sdílet s ostatními operátory 3D tisku.

Image

Služba BCN3D Cloud je zdarma jako součást vybavení 3D tiskáren* BCN3D Technologies. Je snadná na používání, stačí webový prohlížeč. Budete moci sledovat, spravovat a konfigurovat své profesionální 3D tiskárny kdykoli a odkudkoli. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se, abyste jej mohli používat.

(*V tuto chvíli služba podporuje pouze řadu BCN3D Epsilon.)

Image
Image
Image
Odesílejte tiskové úlohy odkudkoli

Odesílejte tiskové úlohy přímo z vašeho stolu prostřednictvím počítače, smartphonu nebo jiného síťového zařízení a snadno opakovaně tiskněte předchozí úlohy.

Hromadná správa vašich 3D tiskáren

Snadno spravujte a sledujte aktuální stav 3D tiskáren na vašem pracovišti, zvyšujte efektivitu a zjednodušujte organizaci 3D tiskových projektů.

Průběžný monitoring v každém okamžiku

Sledujte stav 3D tiskáren z jakéhokoli připojeného zařízení. Kdykoli můžete tiskové úlohy spustit, pozastavit nebo obnovit.

×

TOP