×
 x 

BCN3D Cura

BCN3D Cura je bezplatný a snadno použitelný software (slicer) pro 3D tisk, který připraví váš model na 3D tisk. Poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní a vylepšený pracovní postup, a to jak pro nováčky, tak pro zkušené uživatele. Je založen na stejnojmenném proslulém Open Source sliceru a je kompatibilní se všemi 3D tiskárnami BCN3D.

Image
Image

S BCN3D Cura nemůže být příprava vašeho modelu pro tisk snadnější. Zvolte tiskové profily speciálně navržené pro naše 3D tiskárny a materiály*, nebo upravte nastavení ručně, na základě požadavků každého projektu. Cura je zdarma pro všechny uživatele BCN3D - vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se, a můžete začít. Díky registraci budete informováni o nových verzích a vylepšeních.

* Pro zákazníky CZ/SK průběžně doplňujeme další tiskové profily pro materiály výrobců, které máme v nabídce. 

Image
Image

OPTIMALIZOVÁNO PRO 3D TISKÁRNY BCN3D

BCN3D Cura převádí digitální 3D model do sady instrukcí pro 3D tiskárnu. Tento proces byl pečlivě optimalizován a testován pro produkty BCN3D. Výsledkem je, že se uživatel může spolehnout na bezchybný 3D tisk a věnovat své hlavní úsilí na tvorbu tiskových modelů.

VYUŽIJTE PLNOHODNOTNÝ IDEX

BCN3D Cura podporuje všechny výhody systému IDEX: slučuje a podporuje modely z více odlišných materiálů, generuje podpůrné struktury a také umožní zkrácení doby tisku pomocí kombinace hotendů s různými diametry trysek.

Image
Image

INTEGROVANÉ TISKOVÉ PROFILY

BCN3D Cura obsahuje ověřené tiskové profily materiálů pro zvýšení úspěšnosti tisku. Zvolte nainstalované hotendy a materiály v tiskárně a Cura vygeneruje optimální instrukční soubor. Zkušení uživatelé samozřejmě mohou vyladit svoji úlohu dalšími více než 200 parametry.

IDEX REŽIM MIRROR A DUPLICATION

BCN3D Cura podporuje plné nastavení režimů IDEX - benefity nezávislých tiskových hlav, kterými disponují všechny 3D tiskárny BCN3D. Pouze pár kliknutí a snadno zdvojnásobíte svojí 3D tiskovou produkci!

×

TOP